هدر موبایل
1388/07/26 15:13:00
سرویس صحن

‌عباسپور: وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش زودتر معرفی شود

**نماینده مردم بویین زهرا و آوج خواستار رسیدگی به وضعیت آموزش و پرورش شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، روح‌الله جانی عباسپور نماینده بوین زهرا و آوج ضمن تسلیت شهادت سرداران سپاه در استان سیستان و بلوچستان طی تذکر آیین‌نامه‌ای به وزارت راه و ترابری گفت: جاده بوین زهرا به طرف سه راهی رحیم‌آباد (جاده تهران ‌- همدان) که 55 کیلومتر است شش ماه اول سال به ازای هر کیلومتر یک نفر جان خود را از دست داده است و این جاده به شکل قتلگاه درآمده است.

جانی عباسپور اظهار داشت: باتوجه به آنکه درمورد این مسیر مطالعات اول و دوم آن صورت گرفته است برای گرفتن ماده32 آن وزارت راه و ترابری اقدام کند تا از این وضعیت نامطلوب خارج شود.

وی گفت: در این جاده نیروی انتظامی عبور کامیون‌ها و ماشین‌های سنگین را در مسیر ساوه ممنوع کرده است و همه مسیرها را در جاده بوین زهرا ‌- اشتهارد ‌- تهران آزاد کرده است که موجب تلفات شده است.

وی همچنین به وزارت بهداشت نیز تذکر داد و گفت: مراکز بهداشتی و درمانی فاقد پزشک است علی‌رغم آن که بوین‌زهرا و آوج منطقه کوهستانی است پزشک این منطقه تامین نمی‌شود.

نماینده بوین زهرا در ادامه در مورد وزیر آموزش و پرورش گفت: باتوجه به آنکه 13 میلیون و 900 هزار دانش آموز داریم باید سرنوشت این وزارتخانه توجه شود.

وی همچنین اظهار داشت: تقاضای ملغی شدن طرح ساماندهی نیروهای آموزش و پرورش را نیز دارم چرا که این مسئله گرفتاری بزرگی را برای وزارت آموزش و پرورش به وجود آورده است و این مسئله مقبول نیست.

نماینده بوین زهرا افزود: از ریاست جمهور درخواست می‌کنم که این مسئله را مورد توجه قرار دهد تا مشکلات آموزش و پرورش حل شود.

ابوترابی‌فرد که ریاست جلسه را برعهده داشت: در پاسخ به تذکر جانی‌عباسپور گفت: از وزارت راه و ترابری می‌خواهیم که تذکرات شما را مورد توجه قرار دهند و ازمسئولین آموزش و پرورش و رییس جمهور نیز درخواست می‌کنیم تا تصمیم مقتضی را دراین خصوص اتخاذ نمایند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet