هدر موبایل
1398/07/30 14:11:46
سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس مطرح کرد:

احتمال افزایش شدت حمله ملخ‌های صحرایی

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت:امکان جلوگیری از هجوم ملخ‌های صحرایی وجود ندارد اما باید از هم اکنون کانون‌های که احتمال حمله به آنها وجود دارد سم پاشی شود.
احتمال افزایش شدت حمله ملخ‌های صحرایی نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس گفت:امکان جلوگیری از هجوم ملخ‌های صحرایی وجود ندارد اما باید از هم اکنون کانون‌های که احتمال حمله به آنها وجود دارد سم پاشی شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201904103065541325.jpg احتمال,افزایش,شدت,حمله,ملخ‌های,صحرایی Icana

نظر افضلی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت ، در خصوص هشدار هجوم ملخ‌ها به 9 استان جنوبی کشور، گفت: سال گذشته حدودا 10 میلیارد تومان برای مقابله هجوم ملخ‌های صحرایی در برخی استان‌های کشور مد نظر قرار گرفته شد.

منابع مالی مورد نیاز مقابله با ملخ‌های صحرایی تامین شود

نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در حال حاضر باید توجه ویژه‌ای به احتمال هجوم ملخ‌ها به استان‌های جنوبی کشور داشته باشیم و منابع مورد نظر برای اقدامات لازم در نظر گرفته شود، ادامه داد: ادارات مربوطه باید از هم اکنون تجهیزات مورد نیاز خود را برای مقابله با ملخ صحرایی آماده کنند.

نظر افضلی

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سال گذشته علی رغم اقدامات دیر هنگام کانون‌های مورد حمله ملخ‌های صحرایی مهار شد، عنوان کرد: این احتمال وجود دارد که شدت هجوم ملخ‌ها در دور دوم بیشتر باشد به همین منظور دستگاه‌های ذیربط باید تمامی اقدامات لازم را مدنظر قرار دهند.

افضلی با بیان اینکه امکان جلوگیری از هجوم ملخ‌های صحرایی وجود ندارد اما باید از هم اکنون کانون‌های که احتمال حمله به آنها وجود دارد سم پاشی شود، تصریح کرد: باید سیر حرکت ملخ‌های صحرایی بررسی شود تا در هنگام هجوم آنها دچار غافلگیری نشویم./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet