پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1398/07/30 11:34:55
سرویس سیاسی
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل:

قطعا رژیم صهیونیستی آل خلیفه، جایی در آینده منطقه نخواهد داشت

حسین امیرعبداللهیان در واکنش به برگزای کنفرانس منامه در حساب شخصی  توئیتر خود تاکید کرد: رژیم صهیونیستی آل خلیفه جایی در آینده منطقه نخواهد داشت.
قطعا رژیم صهیونیستی آل خلیفه، جایی در آینده منطقه نخواهد داشت حسین امیرعبداللهیان در واکنش به برگزای کنفرانس منامه در حساب شخصی  توئیتر خود تاکید کرد: رژیم صهیونیستی آل خلیفه جایی در آینده منطقه نخواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201612108430680764.jpg قطعا,رژیم,صهیونیستی,آل,خلیفه،,جایی,در,آینده,منطقه,نخواهد,داشت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت:

‏"برگزاری کنفرانس امنیتی  منامه  با حضور نماینده رژیم نامشروع  اسراییل، به پایان رژیم  آل خلیفه  کمک می‌کند. آل خلیفه بحرین باید تاریخ کوتاه گذشته خود را مرور کند و به آینده منطقه عاقلانه بیندیشد. قطعا رژیم صهیونیستی آل خلیفه جایی در آینده منطقه نخواهد داشت."

توئیت حسین امیرعبدالهیان

به گزارش خانه ملت،کنفرانس امنیت کشتیرانی و هوانوردی خلیج فارس ازدوشنبه با همکاری آمریکا و لهستان و با مشارکت هیات های مختلفی از جمله از رژیم صهیونیستی در منامه پایتخت بحرین آغاز به کار کرده است.

 این نشست دو روزه در ادامه نشست نافرجام "حمایت از امنیت و صلح خاورمیانه" که سال گذشته در ورشو پایتخت لهستان برگزار شد، انجام می شود .

کنفرانس ورشو، فوریه  سال گذشته با محور ایران و خاورمیانه در پایتخت لهستان با حضور وزیر خارجه و معاون اول رئیس‌جمهوری آمریکا و نخست وزیر رژیم صهیونیستی برگزار شد.

آمریکا ادعا می کند با برگزاری این کنفرانس ائتلاف ضدایرانی را منسجم می کند و کشورهای غربی و برخی کشورهای عربی را گردهم می آورد.

کارشناسان سیاسی و ناظران امور منطقه با اشاره به شکست کنفرانس ورشو پیش بینی می کنند که  نشست منامه نیز در جبران شکست های آمریکا  در مقابل ایران هیچ کمکی نمی کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet