هدر موبایل
1398/08/01 15:53:17
سرویس سیاسی
عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس:

حمله ترکیه به سوریه با چراغ سبز آمریکا انجام شد

عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:حمله ترکیه به مناطق کرد نشین سوریه با چراغ سبز آمریکایی ها انجام شد و خروج نظامیان آمریکایی از این مناطق این موضوع را تایید می کند.
حمله ترکیه به سوریه با چراغ سبز آمریکا انجام شد عضو هیئت رئیسه کمیسیون امنیت ملی وسیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:حمله ترکیه به مناطق کرد نشین سوریه با چراغ سبز آمریکایی ها انجام شد و خروج نظامیان آمریکایی از این مناطق این موضوع را تایید می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102982603388.jpg حمله,ترکیه,به,سوریه,با,چراغ,سبز,آمریکا,انجام,شد Icana

سید حسینی نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اعلام توفق حمله ترکیه به سوریه گفت: این کشورگشایی ترک ها ماندگار نخواهد بود و به هیچ وجه از سوی هیچ کشور و دولت مستقلی قابل پذیرش نیست.

وی افزود: راهبرد جمهوری اسلامی ایران احترام به تمامیت ارضی کشورها بوده و به اعتقاد ما تجاوز نظامی راه حل مناسبی برای حل مناقشات منطقه ای نیست و بهتر بود دولت ترکیه با گفت و گو با حکومت مرکزی سوریه در مسیر حل نگرانی های خود از مناطق کرد نشین گام برمی داشت.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: آمریکا به ملت کرد سوریه خیانت کرد و با خارج کردن نیروهای نظامی خود از این مناطق شرایط را برای تجاوز ترکیه فراهم نمود و بی تفاوتی مجامع بین المللی به این اتفاق نیز نشان دهنده نقش آمریکا است.

به گزارش خانه ملت، بنا به اعلام وزارت دفاع ترکیه در بامداد چهارشنبه، این کشور قصد انجام عملیات نظامی جدید در شمال شرقی سوریه را ندارد و کرد ها از مناطق مورد نظر ترکیه عقب نشینی کردند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet