هدر موبایل
1398/08/07 08:32:11
سرویس فرهنگی
هفته آینده؛

وزیر آموزش‌و‌پرورش برای پاسخگویی به سئوال 7 نماینده در کمیسیون آموزش حضور می‎یابد

اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده در روزهای دوشنبه و سه شنبه نشست تخصصی دارند که وزیر آموزش و پرورش در روز سه شنبه برای پاسخگویی به سئوال ۷ نماینده در کمیسیون آموزش حضور می‎یابد.
وزیر آموزش‌و‌پرورش برای پاسخگویی به سئوال 7 نماینده در کمیسیون آموزش حضور می‎یابد اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس هفته آینده در روزهای دوشنبه و سه شنبه نشست تخصصی دارند که وزیر آموزش و پرورش در روز سه شنبه برای پاسخگویی به سئوال 7 نماینده در کمیسیون آموزش حضور می‎یابد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905103913399064.jpg وزیر,آموزش‌و‌پرورش,برای,پاسخگویی,به,سئوال,7,نماینده,در,کمیسیون,آموزش,حضور,می‎یابد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در هفته پیش رو در روزهای دوشنبه و سه شنبه ( 13 و 14 آبان ماه) نشست تخصصی برگزار می‌کنند.

در روز دوشنبه پس از تبادل اخبار و در ادامه بررسی طرح الزام دولت به حمایت از مراکز علمی – تحقیقاتی ضد استکباری و بررسی طرح رفع انحصار زبان انگلیسی در نظام آموزش همگانی کشور در دستور کار کمیسیون است.

تعیین کمیته اعمال ماده 234 آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص اجرای ناقص قوانین مربوط به آموزش و پرورش و عدم تحقق عدالت آموزشی در استان سیستان و بلوچستان بنا درخواست کمیسیون عمران دیگر برنامه کمیسیون در روز دوشنبه است.

همچنین قرائت گزارش کمیته ماده 234 در خصوص آقای حسین فریدون آخرین دستور کار کمیسیون آموزش در روز دوشنبه است.

کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نیز پس از نشست هیات رئیسه کمیسیون و تبادل اخبار، دعوت از وزیر آموزش و پرورش جهت پاسخگویی به سوالات را دستور کار دارد که اسامی نمایندگان سئوال کننده از وزیر به شرح ذیل است:

1-سید قاسم جاسمی نماینده مردم کرمانشاه

2- هاجر چنارانی نماینده مردم نیشابور

3-محمد خدابخشی نماینده مردم الیگودرز (2 فقره)

4-جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد

5-علیم یارمحمدی نماینده مردم زاهدان به نمایندگی از سه ‌نفر

6-شهاب نادری نماینده مردم اورامانات

7- محمدعلی پورمختار نماینده مردم بهار و کبودرآهنگ/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet