ایام محرم 1398
1388/07/26 15:08:00
سرویس صحن
نطق میان دستور نماینده فومن

افتخارات نظام اسلامی مرهون ولایت فقیه است

**نماینده مردم فومن در مجلس شورای اسلامی گفت: افتخارات عظیم نظام اسلامی به پشتوانه ستون اصلی آن یعنی ولایت فقیه و مبتنی برخون شهیدان رقم خورده است.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، نماینده مردم فومن روزیکشنبه در نطق میان دستور  در مجلس اظهار داشت: همه می‌دانیم که افتخارات عظیم نظام اسلامی به پشتوانه ستون اصلی آن یعنی ولایت فقیه و مبتنی برخون شهیدان، اندیشه و شهامت و مدیریت ولایی حضرت امام در عرصه‌های مختلف سیاسی، علمی، اقتصادی و سیاست خارجی به عنوان برگ زرینی است از اوراق دفتری گسترده که مردمی متعهد و بالنده و شجاع پشتوانه‌های اصلی آن هستند.

میرزایی گفت: مردمی که در طول سی سال انقلاب همواره همراه مسئولان از هیچ کوششی جهت تثبیت حاکمیت و حمایت از آرمان‌های انقلاب اسلامی فرو گذار نکردند.

وی خاطر نشان کرد: مردم در تمامی مقاطع جلوتر از مسئولین از همه تعلقات بریدند و از همه آن چیزی که دوست داشتند گذشتند تا اندیشه‌‌های ناب اسلامی و انقلابی معمار بزرگ انقلاب در جامعه تسری پیدا کنند.

نماینده مردم فومن اظهار داشت: ما باید بر اساس فرمایشات رهبر انقلاب در جهت وفاق و همگرایی هر چه بیشتر حرکت کنیم.

میرزایی خاطر نشان کرد: میل به این اهداف نیازمند وحدت و تفاهم ملی است، الزامات کنونی داخلی، خارجی و بین‌المللی کشور بیشتر از هر زمان دیگری نیازها را به اصل بنیادین مفاهیم آشکار می‌کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet