ایام محرم 1398
1388/07/26 16:16:00
سرویس صحن
نطق میان دستور سقایی

راه برون رفت از فتنه، گوهر عقل و چراغ بصیرت است

**نماینده مردم نی‌ریزواستهبان در مجلس گفت: آنچه که جامعه امروز ما برای برون رفت از فتنه‌ها به آن نیازمند است گوهر عقل و چراغ بصیرت است، همان چیزی که رهبر فرزانه انقلاب در دیدار با اعضای محترم مجلس خبرگان بدان اشاره فرمودند.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، محمد سقایی روز یکشنبه در نطق میان دستور با اشاره به دیدار رهبر انقلاب با خبرگان گفت: رهبر انقلاب با تبیین ابعاد گوناگون و خطوط اصلی طراحان مخالفان نظام جمهوری اسلامی ایران در جنگ نرم لزوم هشیاری، بصیرت و شجاعت نخبگان را مورد تاکید قرار دادند.

وی خاطر نشان کرد: در شرایط امروز که غبار فتنه مرزهای حق و باطل را به هم آمیخته است، بصیرت و روشن‌بینی جامعه به خصوص خواص و نخبگان می‌تواند حق را آشکار سازد.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در تلاطم فتنه‌ اخیر سکان کشتی انقلاب در دستان راهبری بود که با بصیرت و درایت بار دیگر ملت ایران را به ساحل امن نجات رسانید.

وی تصریح کرد: اینجاست که اصل ولایت فقیه برای مردم ما یک اصل اعتقادی شناخته می‌شود و مردم به خوبی می‌دانند که در کوران فتنه‌ها و فتنه‌گریها تنها و مطمئن ترین راه برای خروج از بن بست شبهات و دسیسه‌های دشمن پیروی از رهبری انقلاب و عمل به وصایای الهی سیاسی آن امام راحل عظیم است که فرمودند" پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد"

سقایی گفت: از قوه قضائیه می‌خواهم با کلیه کسانی که نسبت به منافع ملی کشور ظلم روا می‌دارند و فضای کشور را در این مقطع حساس ملتهب می‌نمایند و براین التهاب همچنان اصرار دارند برخورد قاطع نماید.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet