هدر موبایل
1398/08/13 08:54:00
سرویس استان ها
مفتح:

تویسرکان از بن‌بست خارج می‌شود /تویسرکان قطب داروسازی غرب کشور

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت:سد خرم‌رود با مشارکت بخش خصوصی به سرعت در حال احداث است که با به بهره برداری از آن به بخش صنعت و کشاورزی منطقه، کمک بسیار زیادی می‌کند.
تویسرکان از بن‌بست خارج می‌شود /تویسرکان قطب داروسازی غرب کشور نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت:سد خرم‌رود با مشارکت بخش خصوصی به سرعت در حال احداث است که با به بهره برداری از آن به بخش صنعت و کشاورزی منطقه، کمک بسیار زیادی می‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801102458908964.jpg تویسرکان,از,بن‌بست,خارج,می‌شود,/تویسرکان,قطب,داروسازی,غرب,کشور Icana

محمدمهدی مفتح در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص اقدامات توسعه‌ای در شهرستان تویسرکان گفت: در سال‌هایی که توفیق نمایندگی مردم را داشته ام اقدامات خوبی صورت گرفته شد و تویسرکانی که در افکار عمومی و مردم به عنوان یک شهر بن بست و غیر قابل پیشرفت مطرح می‌شد با تلاش و پیگیری که صورت گرفت،علی رغم کم بودن اعتبار از بن بست خارج می‌شود، دو جاده اصلی تویسرکان به جوکار و تویسرکان به کنگاور تعریض می شود و به دو بانده تبدیل می شود.

3 کیلومتر از جاده جوکار به تویسرکان باقی مانده است

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه حدودا 3 کیلومتر از جاده جوکار به تویسرکان باقی مانده است تا تکمیل شود، ادامه داد: با تکمیل پروژه دو بانده جاده جوکار به تویسرکان تمامی مسیر تویسرکان به مرکز استان و شهرستان ملایر دو بانده شده و به شبکه سراسری راه کشور متصل می‌شود.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تلاش ما این است که تا بهمن ماه امسال پروژه دو بانده شدن جاده جوکار به تویسرکان به اتمام برسد، تصریح کرد: تا محدوده سه راهی فرسفج جاده تویسرکان به کنگاور که بسیار کم عرض بود و تصادفات بسیار زیادی در آن رخ می‌داد دو بانده شده و زیر بار ترافیک نیز رفته است.

وی با تاکید بر اینکه 5 کیلومتر دیگر از جاده تویسرکان به جوکار آماده آسفالت است که پیش بینی می شود تا 22 بهمن ماه سال جاری نیز این اتفاق صورت گیرد، عنوان کرد: اقدامات مهندسی و اجرایی بر روی  8 کیلومتر دیگر از جاده تویسرکان به کنگاور در حال انجام است و در حال تعیین پیمانکار برای 5 کیلومتر باقی مانده دیگر این محور هستیم.

مفتح با اشاره به اینکه قبل از دوران نمایندگی من شهر تویسرکان دارای کارخانه‌های فاران شیمی و فیلتر سرکان بود که قبل از انقلاب تاسیس شده است اما درحال حاضر سه کارخانه داروسازی در تویسرکان داریم و این شهر به قطب داروسازی غرب کشور تبدیل شده، ادامه داد: یکی از زیر ساخت‌های توسعه برای شهرهای کشور وجود زیرساخت‌های حمل و نقل ازجمله جاده مناسب و ایمن است.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی گفت: کارخانه تدبیر دارو، هگمتان دارو در شهر تویسرکان به بهره برداری رسیده‌اند همچنین طرح توسعه فاران شیمی، کارخانه الیاف تولید کننده الیاف مصنوعی و کارخانه مهان کاغذ که دومین کارخانه تولیدکننده کاغذ پشت رنگی در کشور است به زودی به بهره برداری می‌رسند.

ساخت سد مشکل کم‌آبی تویسرکان را برطرف کرد

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه طی چند سال گذشته شهر تویسرکان در فصل گرما با قطعی آب مواجه می‌شد، عنوان کرد: ساختمان سد سرآبی قبل از آغاز دوره نمایندگی من تکمیل شده بود اما نیازبه زیرساخت توزیع داشت که در این دوره به بهره برداری رسید و در حال حاضر شهر تویسرکان با استفاده از آب این سد با قطعی آب در فصل گرما مواجه نیست.

نماینده مردم تویسرکان در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اینکه در کنار سد سرابی تصفیه خانه آن درحال احداث است که تنها نیاز به واردات یک دستگاهی از هلند داریم اما متاسفانه به دلیل تحریم‌ها فعلا امکان واردات آن وجود ندارد، خاطرنشان کرد:  به دنبال سد سرابی علی رغم عدم حمایت دولت سد خرم‌رود با مشارکت بخش خصوصی به سرعت در حال احداث است که با به بهره برداری آن به بخش صنعت و کشاورزی منطقه کمک بسیار زیادی می‌کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet