هدر موبایل
1398/08/12 16:09:41
سرویس سیاسی
نقوی حسینی:

مهمترین دستاورد 13 آبان نهادینه شدن مبارزه با استکبار به عنوان یک ارزش است

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت :مهمترین دستاورد ۱۳ آبان نهادینه شدن مبارزه با استکبار جهانی به عنوان یک ارزش در همه وجود ایرانیان است.
مهمترین دستاورد 13 آبان نهادینه شدن مبارزه با استکبار به عنوان یک ارزش است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت :مهمترین دستاورد 13 آبان نهادینه شدن مبارزه با استکبار جهانی به عنوان یک ارزش در همه وجود ایرانیان است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902102573007983.jpg مهمترین,دستاورد,13,آبان نهادینه,شدن,مبارزه,با,استکبار,به,عنوان,یک,ارزش,است Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در آستانه 13 آبان "روز ملی استکبار ستیزی" گفت: تبعید امام خمینی(ره)، کشتار دانش آموزان انقلابی و تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره) در سال های مختلف، سه اتفاق بزرگی بود که در این روز رخ داد و موجب شد تا  این روز به عنوان یکی از بزرگترین روزهای تاریخ انقلاب اسلامی ایران مطرح شود.

وی با اشاره به نام گذاری روز 13 آبان به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی ادامه داد: مهمترین دستاورد این روز نهادینه شدن مبارزه با استکبار به عنوان یک ارزش در همه وجود ایرانیان است.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اگر امروز از مردم نظرسنجی شود بیش از 80 درصد می گویند در مقابل زورگویی ها، تحریم های ظالمانه و قلدرمآبی های آمریکا باید ایستاد.

وی افزود: این نظر طیفی های مختلف جامعه بوده و ممکن است برخی از آنها که چنین نظری دارند، نه تنها به دولت جمهوری اسلامی اعتقادی نداشته باشند بلکه منتقد هم باشند ولی این ارزش در آن ها وجود دارد که باید در مقابل استکبار ایستادگی کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: بنابراین مهمترین دستاورد 13 آبان تقویت روحیه نهادینه شده در ملت ایران مبنی بر مبارزه و ایستادگی در برابر استکبار جهانی است ./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet