شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/08/12 18:01:38
سرویس سیاسی
صادقی؛

ورزشگاه جای سردادن شعار سیاسی و قومیتی نیست / ایجاد انحراف عده‌ای از موج فوتبالی یک منطقه

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گرایش به یک کشور خارجی و شعارهایی در حمایت از عملکرد کشوری در ورزشگاه از مسائل غیرقابل قبول است و اینگونه حرکات بسیار مشکوک بوده که عده ای از موج فوتبالی یک منطقه و محل سو استفاده کرده و ایجاد انحراف می کنند.
ورزشگاه جای سردادن شعار سیاسی و قومیتی نیست / ایجاد انحراف عده‌ای از موج فوتبالی یک منطقه نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گرایش به یک کشور خارجی و شعارهایی در حمایت از عملکرد کشوری در ورزشگاه از مسائل غیرقابل قبول است و اینگونه حرکات بسیار مشکوک بوده که عده ای از موج فوتبالی یک منطقه و محل سو استفاده کرده و ایجاد انحراف می کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907108578875233.jpg ورزشگاه,جای,سردادن,شعار,سیاسی,و,قومیتی,نیست,/,,ایجاد,انحراف,عده‌ای,از,موج,فوتبالی,یک,منطقه Icana

محمود صادقی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت  در خصوص حواشی بوجود آمده در بازی بین تیم های استقلال و تراکتورسازی و سردادن شعارهای قومیتی از سوی برخی از تماشاچیان با بیان اینکه تیم تراکتورسازی یکی از تیم های بسیار خوب و جزو سرمایه های فوتبال و ورزش کشور است که طرفداران وفادار دارد افزود: آمیخته شدن با مسائل قومی در شان این تیم نیست و هواداران تیم تراکتورسازی باید مراقب اینگونه حواشی و شعارها باشند که این موارد می تواند به خود تیم ضربه بزند.

آمیخته شدن با مسائل قومی در شان تیم تراکتورسازی نیست و هواداران این تیم باید مراقب اینگونه حواشی و شعارها باشند که این موارد می تواند به خود تیم ضربه بزند

تیم ها از حواشی دور بمانند

وی ادامه داد: تیم باید از این حواشی دور بماند و هواداران باید این را بدانند که ورزشگاه جای طرح مسائلی از قبیل شعار سیاسی، قومیتی به ویژه مباحثی که در خصوص تمامیت ارضی کشور است، نیست و نباید با اینگونه شعارها به دشمنان کشور فرصت داد.

صادقی تاکید کرد: هدف برخی از کسانی که این شعارها را سرمی دهند و تیم را به حاشیه می کشانند این است که باید اصل 15 قانون اساسی در رابطه با آموزش زبان مادری در مدارس اجرا شود که نمایندگان نیز پیگیر این موضوع هستند.

گرایش به یک کشور خارجی در ورزشگاه غیرقابل قبول است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: گرایش به یک کشور خارجی و شعارهایی در حمایت از عملکرد کشوری در ورزشگاه از مسائل غیرقابل قبول است و اینگونه حرکات بسیار مشکوک بوده که عده ای از موج فوتبالی یک منطقه و محل سو استفاده کرده و ایجاد انحراف می کنند.

وی در پاسخ به اینکه آوردن پرچم سایر کشورها به ورزشگاه در بازی های این تیم با سایر تیم ها بیانگر چیست؟ گفت: این گونه مسائل با برخوردهای سلبی قابل حل نیست و ابتدا باید اقناع سازی و فرهنگ سازی انجام شود و نهادهای محلی، مردمی و حتی خود تیم این مسائل را به صورت درونزا حل کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet