هدر موبایل
1388/07/26 17:01:00
سرویس صحن
ابوترابی فرد: گاهی قصور صورت می گیرد

اعتراض کواکبیان به نحوه اداره جلسه علنی

**نماینده مردم سمنان در مجلس نسبت به نحوه اداره جلسه علنی اعتراض کرد اما رییس جلسه اعتراض را وارد ندانست.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، مصطفی کواکبیان درجلسه علنی روز یکشنبه طی تذکری آیین‌نامه‌ای خطاب به ابوترابی که ریاست جلسه‌ی بر عهده داشت اظهار داشت:‌ شما سوگند خورده‌اید که اگر نماینده‌ای اجازه‌ی تذکر خواست به او این اجازه را بدهید، اما در حال حاضر این کار به صورت سلیقه‌ای انجام می‌شود و به هر کس که خودشان می‌خواهند اجازه تذکر می‌دهند.

کواکبیان همچنین در خصوص لایحه‌ی هدفمند کردن یارانه‌ها گفت: به ملت ایران اعلام می‌کنم این چیزی که اکنون درباره‌ی لایحه‌ی هدفمند کردن یارانه‌ها می‌بینند حاصل توافق رییس‌جمهور و کمیسیون ویژه‌ی طرح تحول اقتصادی مجلس است.

سخنان کواکبیان توام با فریاد بود که میکروفون وی قطع شد.
ابوترابی در پاسخ نماینده سمنان گفت: این نظر شما است و تذکر نیست، ضمن آنکه همه می‌دانند که یکی از همکارانی که بیشتر از همه از حقوق نمایندگی استفاده می‌کنند، شما هستید.

وی در ادامه افزود:‌ممکن است گاهی قصوری اتفاق بیفتد، اما تقصیری نیست که بخواهید تذکر بدهید.

نماینده سمنان همچنان در حالی که  که میکروفنش قطع بود با صدای بلند گفت: پس حتما باید فریاد بزنیم تا به تذکرات ما توجه شود.

در این هنگام محبی‌نیا خطاب به کواکبیان گفت: شما انرژی جمع شده دارید که اکنون آن را آزاد کردید و به طور کلی برای صحبت کردن اشتها دارید.

محبی نیا در ادامه افزود:‌ گاهی دستگاه‌ها مشکل پیدا می‌کنند و بعضی نمایندگان انگشت خود را بر روی دکمه می‌گذارند و بر نمی‌دارند و دستگاه هنگ می‌کند ضمن آنکه من نمی‌توانم دائم پشت میکروفن به نمایندگان تذکر بدهم که مشکلی برای دستگاه به وجود نیاید.

در ادامه  این صحبت‌های محبی‌نیا مورد اعتراض شدید کواکبیان قرار گرفت، به طوری که تعدادی از نمایندگان از جمله محمدرضا تابش ،محمدرضا خباز، حمیدرضا فولادگر به دور وی جمع شدند تا او را آرام کنند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet