هدر موبایل
1388/07/26 13:39:00
سرویس صحن
پشنگ در نطق میان دستور

شهادت سرداران سپاه قلب مردم را شکست

**نماینده مردم خاش و میرجاوه در مجلس گفت: شهادت سرداران ارجمند شوشتری و محمدزاده فرمانده قرارگاه شرق کشور و فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان سیستان و بلوچستان و نیز شهادت جمعی دیگر از پاسداران و معتمدان محلی بلوچ قلب مردم استان را شکست.

به گزارش خانه ملت، حمیدرضا پشنگ در سخنرانی میان دستور با اشاره به حادثه تروریستی سیستان و بلوچستان پرداخت و افزود: این نخستین بار نیست که استکبار جهانی و تروریست‌هایی که نوکران خود فروخته استکبارند، مردم و خدمتگزاران مردم را در استان سیستان و بلوچستان توطئه‌ها و جنایات خود قرار می‌دهند.

وی تصریح کرد: تروریست‌ها با هر کسی که قصد خدمت به مردم را داشته باشند دشمن‌اند و از آغاز انقلاب اسلامی همواره به دستور اربابان بیرحم و جنایتکار خود درصدد بوده‌اند با هر اقدامی که در جهت تقویت امنیت و رفاه مردم و وحدت و همبستگی ملت ایران و پشتیبانی مردم از نظام جمهوری اسلامی صورت گیرد مخالفت کنند و مانع برقراری آرامش و امنتی شوند.

عضو کمیسیون عمران در مجلس گفت: اطمینان داریم مردم شرافتمند و مسلمان سیستان و بلوچستان دست پلید دشمنان بیگانه را که از آستین بیگانه پرستان جنایتکار درمی‌آید به خوبی می‌بینند و تشخیص می‌دهند و هرگز اجازه نخواهند داد آنان بتوانند براهداف شوم خود نایل شوند.

پشنگ خاطرنشان کرد: نماینگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی، این شهادت‌ها را به خانواده‌های داغدار عزیزان شهید و ملت بزرگ ایران و مردم مسلمان منطقه تبریک و تسلیت می‌گویند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet