هدر موبایل
1398/08/18 16:16:41
سرویس سیاسی
ذوالقدر:

بررسی طرح جدایی ری از تهران سیاسی‌کاری نیست، درخواست مردمی است

عضو فراکسیون امید مجلس گفت: جدایی شهر ری از تهران هیچ ربطی به نزدیکی به انتخابات ندارد؛ مردم این را می‌خواهند و اصلا مسئله سیاسی کاری نیست.
بررسی طرح جدایی ری از تهران سیاسی‌کاری نیست، درخواست مردمی است عضو فراکسیون امید مجلس گفت: جدایی شهر ری از تهران هیچ ربطی به نزدیکی به انتخابات ندارد؛ مردم این را می‌خواهند و اصلا مسئله سیاسی کاری نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/201712100208362775.jpg بررسی,طرح,جدایی,ری,از,تهران,سیاسی‌کاری,نیست،,درخواست,مردمی,است Icana

سیده فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برخی از منتقدان، طرح جدایی ری از تهران را سیاسی کار می‌دانند، گفت: پیگیری جدایی شهر ری از تهران به سال قبل مربوط می‌شود، اما الان در دستورکار قرار گرفته است.

درخواست مردم از سال نخست نمایندگی ما جدایی ری از تهران بود

وی در ادامه افزود: از همان ابتدای ورود به مجلس هم به فکر این مسئله بودیم و در حقیقت طرح این موضوع چیز جدیدی نیست که این را بخواهیم الان پیگری کنیم، چرا که از قبل این مسئله در برنامه‌هایمان بوده است.

نماینده مردم ری، تهران و شمیرانات اظهار کرد: درخواست مردم از سال نخست نمایندگی ما در مجلس شورای اسلامی جدایی ری از تهران بوده است و ما هم این طرح را پارسال ارائه دادیم، اما الان در دستور کار قرار گرفته است.

 عضو فراکسیون امید مجلس به این مسئله که آیا به دلیل نزدیکی به انتخابات موضوع جدایی ری از تهران را پیگیری کردید، گفت: شاید بعضی‌ها نمی‌دانند که یک طرحی باید یک زمانی از آن بگذرد تا در دستور کار قرار گیرد و شاید هم بیشتر از یکسال بایستی در نوبت قرار بگیرد و این مسئله هم بحث جدیدی نیست که الان به آن ورود کرده باشیم.

 این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه افزود: این مسئله هیچ ربطی به نزدیکی به انتخابات ندارد چرا که خواست مردم است و مردم این را می‌خواهند و اصلا مسئله سیاسی کاری نیست، بلکه یک خواست مردمی است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet