خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/08/14 16:36:15
سرویس حوزه ریاست
دکتر لاریجانی در مراسم افتتاح پروژه های آب و فاضلاب استان آذربایجان غربی:

دشمن با سوءاستفاده از تنوع اقوام به دنبال مسئله‌سازی است

رئیس مجلس با بیان اینکه ملت ایران باید با همدلی اقتصاد کشور را توسعه دهند، گفت: دشمن با سوءاستفاده از تنوع اقوام ایرانی به دنبال مسئله‌سازی است.
دشمن با سوءاستفاده از تنوع اقوام به دنبال مسئله‌سازی است رئیس مجلس با بیان اینکه ملت ایران باید با همدلی اقتصاد کشور را توسعه دهند، گفت: دشمن با سوءاستفاده از تنوع اقوام ایرانی به دنبال مسئله‌سازی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201911108429773884.jpg دشمن,با,سوءاستفاده,از,تنوع,اقوام,به,دنبال,مسئله‌سازی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، دکتر علی لاریجانی که صبح امروز ( سه شنبه، ۱۴ ابان ماه) به استان آذربایجان غربی سفر کرده است، در مراسم افتتاح پروژه های آب و فاضلاب این استان که در مهاباد به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، گفت: دشمن به دنبال سوءاستفاده از تنوع اقوام است و حال آن که همه ملت ایران با همدلی اقتصاد کشور را توسعه خواهند داد.

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در نظام جمهوری اسلامی توجه به زیربناها امری مهم است، افزود: تلاش‌ها در حوزه جاده‌سازی، نیرو و گاز نشان از توجه به آبادانی کشور دارد.

امروز بیش از گذشته به آبادانی و توسعه نیاز داریم

دکتر لاریجانی با بیان اینکه امروز بیش از گذشته نیاز به آبادانی و توسعه داریم، گفت: دشمن همواره در تلاش است با تحت تاثیر قرار دادن اقتصاد و توسعه کشور به ملت ایران آسیب بزند ولی با اتحاد و همدلی این نقشه شوم دشمن را خنثی خواهیم کرد.

دکتر لاریجانی با اشاره به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه آمریکا تنها در پی نفت ملت‌ها است، یادآور شد: طرح این سخنان چهره خبیث آمریکا را نشان می دهد.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ملت ایران نشان داده در این کشور تفاوتی بین ترک و کرد و سایر اقوام وجود ندارد و همه در کنار هم به دنبال توسعه و آبادانی کشور هستند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet