هدر موبایل
1398/08/14 17:06:18
سرویس سیاسی
در جلسه کمیسیون امور داخلی و شوراها

بیشتر نمایندگان سوال کننده از پاسخ های وزیر کشور قانع شدند

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس شورای اسلامی گفت: بیشتر نمایندگان سوال کننده به جز یک نفر از نمایندگان در جلسه کمیسیون از پاسخ های وزیر کشور قانع شدند و  قرار شد تا معاون وزیر مسائل مطرح شده را پیگیری کند.
بیشتر نمایندگان سوال کننده از پاسخ های وزیر کشور قانع شدند رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس شورای اسلامی گفت: بیشتر نمایندگان سوال کننده به جز یک نفر از نمایندگان در جلسه کمیسیون از پاسخ های وزیر کشور قانع شدند و  قرار شد تا معاون وزیر مسائل مطرح شده را پیگیری کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201907108194332551.jpg بیشتر,نمایندگان,سوال,کننده,از,پاسخ,های,وزیر,کشور,قانع,شدند Icana

محمد جواد کولیوند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح جلسه عصر امروز  (سه شنبه 14 آبان) کمیسیون امور داخلی و شوراها که با حضور وزیر کشور برگزار شد گفت: 10 فقره سوال از وزیر کشور در دستور کار جلسه کمیسیون قرار داشت که مربوط به  استان های کرمانشاه، چابهار،اصفهان و بندر عباس بود که پنج سوال آن طرح شد.

وی ادامه داد: موضوعات سوالات درباره پساب رودخانه زاینده رود، مشکلات صیادان و بیکاری جوانان بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت و وزیر کشور به دغدغه های نمایندگان پاسخ داد.

رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراها مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به جز یک نفر از نمایندگان، سایر سوال کنندگان از پاسخ های وزیر کشور قانع شدند و  قرار شد تا معاون وزیر مسائل مطرح شده را پیگیری کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet