هدر موبایل
1398/08/18 09:00:00
سرویس فرهنگی
در گفت‌وگو با نماینده اصفهان مطرح شد:

اشتباه فاحش دانشگاه فرهنگیان در اعلام اسامی پذیرفته شدگان

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اشتباه فاحش دانشگاه فرهنگیان در اعلام اسامی پذیرفته شدگان در این دانشگاه، گفت: متأسفانه این مسئله چندین سال است که رخ می‌دهد و وزیر آموزش و پرورش قول حل این مسئله را داده است.
اشتباه فاحش دانشگاه فرهنگیان در اعلام اسامی پذیرفته شدگان نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اشتباه فاحش دانشگاه فرهنگیان در اعلام اسامی پذیرفته شدگان در این دانشگاه، گفت: متأسفانه این مسئله چندین سال است که رخ می‌دهد و وزیر آموزش و پرورش قول حل این مسئله را داده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201910100286486128.jpg اشتباه,فاحش,دانشگاه,فرهنگیان,در,اعلام,اسامی,پذیرفته,شدگان Icana

حسن کامران دستجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره مشکل ایجاد شده برای برخی از پذیرفته شدگان در دانشگاه فرهنگیان، عنوان کرد: متأسفانه به دلیل غفلت برخی از مدیران در سطح دانشگاه‌ فرهنگیان، اسامی برخی داوطلبان کنکور به عنوان پذیرفته شده در این دانشگاه اعلام شده ولی در هنگام ثبت نام به آن‌ها عنوان شد که پذیرفته نیستند و نام آن‌ها به اشتباه اعلام شده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: دانشگاه فرهنگیان در پاسخ به این اشتباه فاحش عنوان می‌کند که خطای انسانی رخ داده در حالیکه این اشتباه چندین سال است که مرتبا در دانشگاه فرهنگیان رخ می‌دهد و کسی پاسخگو نیست.

نباید به راحتی با آبروی افراد بازی کرد

وی با بیان اینکه حتی اگر نام یک نفر به اشتباه اعلام شود، وزیر آموزش و پرورش باید با این خطای رخ داده به صورت جدی برخورد کند؛ ادامه داد: متأسفانه به این شکل با آبروی این داوطلبان و خانواده‌های آنان بازی می‌شود.

کامران اضافه کرد: این افراد از نظر سازمان سنجش پذیرفته تلقی می‌‎شوند ولی دانشگاه فرهنگیان آن‌ها را پذیرفته شده نمی‌داند.

وی اضافه کرد: امسال عنوان شد که تعداد 10 داوطلب به اشتباه در دانشگاه فرهنگیان پذیرفته شده‌اند؛ تعدادی هم سال‌های گذشته پذیرفته شدند. جالب این است که 50 نفر از داوطلبان نیز که باید پذیرفته شده باشند، رد شده‌اند.

قول مساعد وزیر برای حل این اشتباه فاحش

عضو کمیسیون شوراها امور داخلی کشور در مجلس تصریح کرد: این موضوع در نشست اخیر کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با حضور وزیر آموزش و پرورش مطرح شد که وی و رئیس دانشگاه فرهنگیان و معاون مدیریت منابع انسانی وزیر قول حل این مشکل را در آینده‎‌ای نزدیک دادند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet