هدر موبایل
1398/08/14 20:09:18
سرویس اقتصادی
باستانی نشست کمیسیون صنایع و معادن را تشریح کرد:

بررسی سوال نماینده تهران از وزیر ارتباطات

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز کمیسیون سوال موسوی نماینده تهران از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد که در نهایت این سوال به صحن علنی مجلس ارجاع شد.
بررسی سوال نماینده تهران از وزیر ارتباطات سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه امروز کمیسیون سوال موسوی نماینده تهران از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مطرح شد که در نهایت این سوال به صحن علنی مجلس ارجاع شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg بررسی,سوال,نماینده,تهران,از,وزیر,ارتباطات Icana

سعید باستانی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  در تشریح نشست امروز(سه‌شنبه14 آبان ماه(کمیسیون متبوعش، به حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان وی در این جلسه اشاره کرد.

نماینده مردم تربیت حیدریه، مه ولات و زاوه در مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه یک سوال از  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت.

وی اظهار کرد: سیدفرید موسوی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات را درباره خدمات ارزش افزوده(VAS) مورد سوال قرار داد و مقرر شد؛ کمیته ارتباطات کمیسیون صنایع و معادن با حضور نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس و شرکت‌های خدمات ارزش افزوده روند فعالیت این شرکت‌ها را بررسی کند.

وی با اشاره به صحبت‌های وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گفت:  به زعم آذری جهرمی درابتدای امر مقرر بود؛ پیامک‌های خدمات ارزش افزوده پرمحتوا بوده و ارسال آن منوط به تائید دوم کاربر باشد اما در حال حاضر این پیامک‌ها بدون اطلاع فرد ارسال شده و محتوای کم ارزشی دارند.

سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه براساس گفته‌های آذری جهرمی باید با بررسی مشخص شود، درآمد حاصل از خدمات ارزش افزوده در اختیار چه کسانی قرار می‌گیرند، اضافه کرد: در نهایت سوال آقای موسوی از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به صحن علنی ارجاع شد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet