هدر موبایل
1398/08/15 18:22:04
سرویس اجتماعی

بررسی طرح انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه روی میز کمیسیون قضایی مجلس

کمیسیون قضایی مجلس هفته آینده بررسی طرح انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه و الحاق آن به وزارت کشور و اصلاح موادی از قانون تجارت را در دستور کار دارد.
بررسی طرح انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه روی میز کمیسیون قضایی مجلس کمیسیون قضایی مجلس هفته آینده بررسی طرح انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه و الحاق آن به وزارت کشور و اصلاح موادی از قانون تجارت را در دستور کار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905105820841677.jpg بررسی,طرح,انتزاع,سازمان,زندان,ها,از,قوه,قضائیه,روی,میز,کمیسیون,قضایی,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته پیش رو تشکیل جلسه خواهد داد.

بر اساس این گزارش؛ بررسی مواد ( 279)، ( 293)، ( 309) و ( 319) از گزارش لایحه تجارت ( اصلاحیه 1) اعاده شده از صحن مجلس، طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی، طرح الحاق یک تبصره به ماده ( 11 )  قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی ( موضوع مهریه ) و ادامه بررسی لایحه حمایت از مالکیت فکری در دستور کار روز (دوشنبه، 18 آبان ماه ) کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس قرار دارد.

همچنین روز دوشنبه طرح ارتقای اعتبار اسناد رسمی در کارگروه حقوق عمومی بررسی قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است؛ طرح انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه و الحاق آن به وزارت کشور روز سه شنبه در کمیسیون و طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در کارگروه امور ویژه بررسی می‌شوند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet