هدر موبایل
1388/07/27 09:46:00
سرویس صحن
نایب رییس مجلس خواستار شد:

شناسایی عوامل جنایت تروریستی در کوتاهترین زمان

**عوامل این جنایت هولناک تروریستی در کوتاهترین زمان شناسایی شوند نایب رییس مجلس شورای اسلامی از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی خواست در کوتاهترین زمان ممکن دست‌های پنهان و آشکار جنایت هولناک تروریستی روز گذشته در استان سیستان و بلوچستان را شناسایی نمایند. "سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" در جلسه علنی نوبت صبح روز دوشنبه در سخنان پیش از دستور خود ضمن تسلیت شهادت حادثه تروریستی روز گذشته فرماندهان سپاه گفت: این جنایت هولناک که مستقیما با حمایت آمریکای جنایتکار و مزدوران آن شکل گرفته، گامی در جهت تحکیم صفوف ملت بزرگوار

"سیدمحمدحسن ابوترابی فرد" در جلسه علنی نوبت صبح روز دوشنبه در سخنان پیش از دستور خود ضمن تسلیت شهادت حادثه تروریستی روز گذشته فرماندهان سپاه گفت: این جنایت هولناک که مستقیما با حمایت آمریکای جنایتکار و مزدوران آن شکل گرفته، گامی در جهت تحکیم صفوف ملت بزرگوار ایران، پیوند ناگسستنی شیعیان و اهل سنت در ام القرای جهان اسلام بود.

نایب رئیس مجلس گفت: ملت عزیز و بزرگوار ما شاهد نشست وحدت آفرین سران قبایل اهل سنت و سرداران رشید سپاه اسلامی بودند.

وی افزود: بازوان پرقدرتی که دیروز حریم ایران اسلامی را از دست‌های ناپاک جنایتکاران گیتی در مرزهای خوزستان و غرب پاک نمودند امروز اراده نمودند که مردم عزیز این میهن در استان سیستان و بلوچستان در اوج امنیت و در نهایت اخوت و برادری، زندگی ایمانی و انسانی خویش را سامان دهند و گام‌های بلندی به سوی توسعه بردارند.

وی با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته تصریح کرد: دشمنان که هیچگاه امنیت این کشور را برنتافته‌اند برای شکستن این اتحاد مقدس و برای توقف این گام‌های بلند دست به این جنایت هولناک زده‌اند.

ابوترابی فرد گفت: از سرداران سرافراز سپاه اسلام این عاشقان و شیفتگان شهادت بازوان توانای اسلامی و مسلمین نیروهای امنیتی و اطلاعاتی انتظار داریم در کوتاهترین زمان ممکن دست‌های پنهان و آشکار این جنایت هولناک را شناسایی نموده و قطع نمایند.

نایب رئیس مجلس در ادامه گفت: از مردم بزرگوار سیستان و بلوچستان برادران و خواهران شیعه و اهل سنت انتظار داریم صفوف متشکل خویش را هماهنگ نمایند و با دل‌های پرامید و گام‌های استوار، برای ساختن ایرانی آباد، آزاد و سیستان و بلوچستانی پیشرو و توسعه یافته، از تمام عزم و اراده خویش بهره‌ بگیرند.

وی افزود: به سران استکبار، مزدوران داخلی و خارجی آنان باید بگوییم قطعا ایران اسلامی مسیر عزت و اقتدار خود را خواهد پیمود و دست در دست امت اسلام در سراسر گیتی در برابر زیاده خواهی نظام سلطه خواهد ایستاد.

نایب رییسمجلس خاطرنشان کرد: صفوف امت اسلام در فلسطین، لبنان، عراق در پاکستان، در سراسر جهان اسلام متشکل‌تر و هماهنگ‌تر راه اسلام را در پرتو رهبری خردمندانه و عزتمندانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای با عزت و شرف خواهد پیمود.

وی گفت: اینگونه اعمال ددمنشانه نه تنها نقشی در متوقف ساختن حرکت پرافتخار ایفا نخواهد کرد بلکه بر آگاهی دوراندیشی، ایمان، مقاومت و وحدت و همدلی امت اسلام خواهد افزود.

ابوترابی در سخنان خود شهادت سرداران سپاه و جمعی از معتمدین اهل سنت را تسلیت گفت و تصریح کرد: شهادت فرزندان عزیز سیستان و بلوچستان، سرداران رشید سپاه اسلام، برادران اهل سنت در حادثه خونین و جنایت غیر انسانی روز گذشته را محضر فرمانده کل قوا، مقام معظم رهبری و سرداران همیشه سرافراز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، این بازوان پرقدرت سپاه اسلام، مردم شریف، زنان و مردان و جوانان سیستان و بلوچستان، برادران و خواهران شیعه و سنی و سران قبائل تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

نایب رئیس مجلس در خاتمه روز عصای سفید را نیز گرامی داشت.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet