هدر موبایل
1398/08/18 23:11:50
سرویس اجتماعی
طی نامه‌ای صورت گرفت:

ماموریت ویژه کمیسیون بهداشت به نماینده میانه برای بررسی نحوه امدادرسانی به زلزله‌زدگان

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به نماینده مردم میانه ماموریت داد تا گزارش جامعی از نحوه امدادرسانی به زلزله زدگان تهیه و به کمیسیون ارائه کند.
ماموریت ویژه کمیسیون بهداشت به نماینده میانه برای بررسی نحوه امدادرسانی به زلزله‌زدگان رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به نماینده مردم میانه ماموریت داد تا گزارش جامعی از نحوه امدادرسانی به زلزله زدگان تهیه و به کمیسیون ارائه کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201610100914060544.jpg ماموریت,ویژه,کمیسیون,بهداشت,به,نماینده,میانه,برای,بررسی,نحوه,امدادرسانی,به,زلزله‌زدگان Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی نوبخت حقیقی رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به یعقوب شیویاری نماینده میانه ماموریت داد تا ضمن حضور در مناطق آسیب دیده از زلزله اخیر در استان آذربایجان شرقی، گزارش جامعی از نحوه امدادرسانی، اسکان و خدمات رسانی به زلزله‌زدگان تهیه و به کمیسیون ارائه نماید.

متن نامه به شرح زیر است :

جناب آقای دکتر شیویاری

 عضو محترم کمیسیون بهداشت و درمان

 با سلام؛

ضمن اعلام همدردی با مردم آسیب دیده از حادثه تلخ زلزله اخیر بدینوسیله به جنابعالی ماموریت داده می شود ضمن حضور در مناطق آسیب دیده از زلزله اخیر در استان آذربایجان شرقی و ابلاغ همدردی اعضاء محترم این کمیسیون به مردم عزیز آسیب دیده از نحوه امدادرسانی، اسکان، خدمات رسانی گزارش جامعی تهیه و به کمیسیون ارائه نمائید.

دکتر علی نوبخت

رئیس کمیسیون

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet