خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/08/19 10:49:31
سرویس صحن
در پاسخ به تذکر کوچکی نژاد در جلسه علنی صورت گرفت؛

ماموریت دکترلاریجانی به کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره رتبه بندی فرهنگیان

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر کوچکی نژاد مبنی بر ارائه لایحه رتبه بندی فرهنگیان به مجلس، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات به موضوع رسیدگی کند.
ماموریت دکترلاریجانی به کمیسیون آموزش و تحقیقات درباره رتبه بندی فرهنگیان رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر کوچکی نژاد مبنی بر ارائه لایحه رتبه بندی فرهنگیان به مجلس، گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات به موضوع رسیدگی کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201702108877846104.jpg ماموریت,دکترلاریجانی,به,کمیسیون,آموزش,و,تحقیقات,درباره,رتبه,بندی,فرهنگیان Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، ‌ جبار کوچکی نژاد در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه، 19 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: صبح امروز وزیر آموزش و پرورش در صدا و سیما مطرح کرد که رتبه بندی فرهنگیان در حال اجرا است در حالی که در ماده 63 قانون برنامه ششم توسعه دولت مکلف شده لایحه نظام رتبه بندی فرهنگیان را به مجلس ارائه دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزرای آموزش و پرورش بارها در صدا و سیما دم از اجرای رتبه بندی فرهنگیان می زنند که واقعیت ندارد، افزود: دولت تاکنون لایحه ای درباره رتبه بندی فرهنگیان به مجلس ارائه نکرده است.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: کمیسیون آموزش و تحقیقات به موضوع رسیدگی کرده و  اگر لازم است لایحه ارائه شود مطابق قانون عمل کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet