خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1398/08/20 12:32:43
سرویس صحن
کوهکن در تذکر شفاهی:

بازنشستگی 300 هزار معلم تا سال 1400 / ضرورت جایگزینی معلمان فرهیخته

عضو کمیسیون صنایع  و معادن مجلس با بیان اینکه مطابق آمارها تا سال ۱۴۰۰ ، تعداد ۳۰۰ هزار نفر از معلمان بازنشسته می شوند، گفت: اگر مجلس تمام کارهای خود را تعطیل و به جایگزینی معلم خوب بپردازد، کار اشتباهی نکرده است.
بازنشستگی 300 هزار معلم تا سال 1400 / ضرورت جایگزینی معلمان فرهیخته عضو کمیسیون صنایع  و معادن مجلس با بیان اینکه مطابق آمارها تا سال 1400 ، تعداد 300 هزار نفر از معلمان بازنشسته می شوند، گفت: اگر مجلس تمام کارهای خود را تعطیل و به جایگزینی معلم خوب بپردازد، کار اشتباهی نکرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/201810101183318635.jpg بازنشستگی,300,هزار,معلم,تا,سال,1400,/,ضرورت,جایگزینی,معلمان,فرهیخته Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محسن کوهکن ریزی در نشست علنی امروز (دوشنبه 20 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی  با بیان اینکه مطابق آمارها طی سال آینده تا سال 1400 تعداد قابل توجهی از فرهنگیان بازنشسته می شوند، گفت: بخش قابل ملاحظه ای از این کسری با فراخوان بازنشستگان برای سال جاری تامین شد، اما ضمن احترام برای بازنشستگان این دعوت نمی تواند ادامه داشته باشد.

نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید نیروهای خرید خدمت و نیروهایی که با عناوین دیگر با آموزش و پرورش همکاری دارند را امیدوار کرد تا همکاری خود را ادامه دهند، لذا بهتر است هر چه سریعتر سازوکاری پیدا کرد که این نیروها بر روی ریل صحیح اعتبار با آموزش و پرورش قرار گیرند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزود: مطابق آمارها بیش از 300 هزار نفر از معلمان تا سال 1400 بازنشسته می شوند، لذا اگر مجلس همه کارهای خود را تعطیل و به جایگزین معلم خوب و فرهیخته بپردازد، کار اشتباهی نکرده است.

عضو فراکسیون ولای مجلس در ادامه مطرح کرد: به تازگی کلیپی تصویری از وزیر امور خارجه دیده ام که در مزایای مذاکره صحبت می کنند، هر چند نمی خواهم مذاکره را رد کنم، اما اگر شما معتقد هستید با مذاکره می توان بسیاری از مشکلات را حل کرد، باید خود اولین نفر پایبند به این مهم باشید، نه اینکه به جای پاسخگویی به نماینده مردم، مجلس را ترک کنید./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet