هدر موبایل
1398/08/20 14:26:14
سرویس فرهنگی
نقوی حسینی:

ساخت‌وسازها باید بهبود یابد / مدیریت بحران عملکرد خوبی ندارد

نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به زلزله اخیر میانه، گفت: علی رغم آنکه مدیریت بحران تبلیغات خوبی از عملکرد خود می کند اما زمانی که وارد عملیات میدانی می‌شوند، آن ادعاها مشاهده نمی‌شود.
ساخت‌وسازها باید بهبود یابد / مدیریت بحران عملکرد خوبی ندارد نماینده مردم ورامین در مجلس با اشاره به زلزله اخیر میانه، گفت: علی رغم آنکه مدیریت بحران تبلیغات خوبی از عملکرد خود می کند اما زمانی که وارد عملیات میدانی می‌شوند، آن ادعاها مشاهده نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201911105229189636.jpg ساخت‌وسازها,باید,بهبود,یابد,/,مدیریت,بحران,عملکرد,خوبی,ندارد Icana

سید حسین نقوی حسینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به وقوع زلزله در میانه و تخریب بسیاری از خانه‌ها و اماکن در این شهرستان، گفت: کشور ما روی گسل‌های زلزله قرار دارد و بنابراین فرقی ندارد که زلزله در کدام شهر و استان رخ دهد و باید سیاستگذاری‌های حوزه راه و شهرسازی مبتنی بر یک کشور زلزله‌خیز باشد.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در طرح‌ها و پروژه‌های ساخت مسکن باید نکات ایمنی اعمال شود که تاکنون قدم‌هایی در این زمینه برداشته شده است و نباید از انصاف بگذریم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نظام مهندسی بر نحوه ساخت و سازها به خوبی نظارت می‌کند، افزود: آنان توجه لازم را دارند تا ساخت‌وسازها به گونه‌ای باشد که مقاومت در آنها لحاظ شود اما با وجود این، متاسفانه برخی از ساخت‌وسازهای ما خارج از این مدار انجام می‌شود و اگر زلزله ای اتفاق بیفتد، دچار خسارت های جدی می‌شوند.

نقوی حسینی  درباره عملکرد مدیریت بحران در زمان وقوع زلزله، تصریح کرد: مدیریت بحران تبلیغات خوبی از عملکرد خود می کند اما زمانی که وارد عملیات میدانی می‌شوند، آن ادعاها مشاهده نمی‌شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet