هدر موبایل
1398/08/21 09:17:03
سرویس سیاسی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس:

اختلافات مربوط به طرح گردشگری پارک جنگلی گیسوم بررسی شد

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس گفت: اختلافات مربوط به طرح گردشگری پارک جنگلی گیسوم بررسی شد و طرفین ۲ هفته زمان دارند تا در این زمینه توافق کنند.
اختلافات مربوط به طرح گردشگری پارک جنگلی گیسوم بررسی شد عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس گفت: اختلافات مربوط به طرح گردشگری پارک جنگلی گیسوم بررسی شد و طرفین 2 هفته زمان دارند تا در این زمینه توافق کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201909100619864727.jpg اختلافات,مربوط,به,طرح,گردشگری,پارک,جنگلی,گیسوم,بررسی,شد Icana

ولی داداشی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (دوشنبه، 20 آبان ماه) کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: پرونده‌ای که مربوط به پارک جنگلی گسیوم تالش بود، با حضور ناصری معاون اداری مالی وزیر کشور، استاندار گیلان، فرماندار و شهردار شهر تالش در جلسه امروز کمیسیون اصل نود بررسی شد.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: این پرونده مربوط به اختلاف بین شرکتی که برنده مزایده طرح گردشگری گیسوم است زیرا با فرمانداری و شهرداری تالش دچار اختلافاتی شده است و در این جهت جلسه ای را برگزار کردیم تا اختلافات رفع شود.

وی افزود: مقرر شد تا طی 2 هفته آینده، تفاهمی بین استاندار گیلان، فرمانداری و شهرداری تالش با آن شرکتی که برنده مزایده شده، انجام شود و نهایتا این پرونده مختومه گردد.

داداشی گفت: از 2 سال پیش این پرونده در کمیسیون مطرح شده و پس از کش و قوس های فراوان و شاکی و متشاکیان تفاهم کردند تا به توافق برسند و راه حل جدیدی را پیگیری کنند، با توجه به مباحثی که امروز انجام شد، امکان توافق بین طرفین وجود دارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet