خبرگزاری خانه ملت

پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/27 11:47:00
سرویس بین الملل
فاطمه آجرلو تشریح کرد:

پیشنهادهای ایران برای اجلاس بهاره بین المجالس

**فاطمه آجرلو موضوعات مورد بحث در کمیته هماهنگی زنان اتحادیه بین المجالس و پیشنهادهای ایران برای اجلاس بهاره این اتحادیه را تشریح کرد.

فاطمه آجرلو روز دوشنبه  در حاشیه اجلاس اتحادیه بین‌المجالس  با حضور در جمع خبرنگاران گفت: از جمله موضوعات پیشنهادی ما برای اجلاس بهاره اتحادیه بین‌المجالس که در بانکوک برگزار خواهد شد، بحث در مورد کودکان است.

وی افزود: از دیگر موضوعات پیشنهادی، بحث در ارتباط با زندان و زندان زنان در دنیا است که این بحث نیز در اجلاس بعدی مورد بحث قرار خواهد گرفت.

نماینده کرج با اشاره به مذاکراتی که طی روزهای اخیر در کمیته هماهنگی زنان اتحادیه بین‌المجالس صورت گرفته، اظهار داشت: موضوع کودکان و گزارش UN از جمله موضوعاتی بود که در این کمیته مطرح شد و ما نیز چند سوال در این ارتباط مطرح کردیم.

وی ادامه داد: بحث بهداشت زنان در دنیا به ویژه در فلسطین و غزه و این که بهداشت کودکان و زنان در چنین شرایطی چگونه حفظ خواهد شد باتوجه به این که جلوی ورود دارو به غزه گرفته شده، چگونه است را از دیگر بحث‌های کمیته هماهنگی زنان اتحادیه بین‌المجالس برشمرد.

آجرلو گفت: موضوع جوانان و تاثیر فرهنگ‌ها و خرده  فرهنگ‌ها در حوزه فرهنگ  و اینکه در برخی کشورها اطلاعات زود هنگام در اختیار کودکان قرار می‌گیرد و تاثیرات نامطلوب این اطلاعات در آینده کودکان نیز مورد بحث قرار گرفت.

وی همچنین به تصمیمات اقتصادی جهان در اقتصاد کشورهای دنیا اشاره کرد وافزود: یکی از نگرانی‌ها این است که تصمیمات اقتصاد جهان باعث شده که ما تعطیلی برخی کارخانجات را در برخی کشورها شاهد باشیم و این موضوع از جمله مباحثی است که می‌تواند به تشکیل زندگی جوانان آسیب وارد کند همچنین تاثیرات مخرب و آسیب‌های جدی برای زنان به همراه داشته باشد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet