هدر موبایل
1398/08/21 11:34:21
سرویس استان ها
جاسمی:

ساخت پالایشگاه آناهیتای کرمانشاه توسط بخش خصوصی به زود آغاز می‌شود

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: اقدامات اداری لازم انجام شده و ساخت و ساز پالایشگاه آناهیتا در چند ماهه آینده توسط بخش خصوصی آغاز می‌شود.
ساخت پالایشگاه آناهیتای کرمانشاه توسط بخش خصوصی به زود آغاز می‌شود نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: اقدامات اداری لازم انجام شده و ساخت و ساز پالایشگاه آناهیتا در چند ماهه آینده توسط بخش خصوصی آغاز می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100626131285.jpg ساخت,پالایشگاه,آناهیتای,کرمانشاه,توسط,بخش,خصوصی,به,زود,آغاز,می‌شود Icana

سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص روند سخت و راه‌اندازی پالایشگاه آناهیتا، اظهار داشت: موضوع ساخت پالایشگاه کرمانشاه در دستور کار است و با پیگیری های انجام شده مقرر شد تا بخش‌هایی که قبلا سهامدار بودند سهام خود را در اختیار بخش خصوصی قرار دهند تا اقدامات لازم برای احداث و تکمیل این پروژه انجام شود.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در قالب بخش خصوصی با همکاری دستگاه‌های اجرائی و وزارت نفت، هر چه سریع تر اقدامات لازم در جهت ساخت این پالایشگاه انجام می شود تا اقدامات انجام شده به نتیجه مطلوب برسد.

جاسمی ادامه داد: اقدامات اداری لازم انجام شده و ساخت و ساز پالایشگاه آناهیتا در چند ماهه آینده شروع می‌شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در توافقات انجام شده مقرر شد تا در مدت زمانی 3 ساله این پالایشگاه راه اندازی شود و از 50 هزار تا 250 هزار نفر اشتغال‌زایی می‌کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet