خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/08/21 14:48:00
سرویس بین الملل

سفر رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به سوریه

مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران به دعوت رئیس کمیسیون امنیت ملی سوریه به دمشق سفر کرد.
سفر رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به سوریه مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ایران به دعوت رئیس کمیسیون امنیت ملی سوریه به دمشق سفر کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903104210262743.jpg سفر,رئیس,کمیسیون,امنیت,ملی,و,سیاست,خارجی,به,سوریه Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست مجلس شورای اسلامی ایران در رأس هیأتی از اعضاء این کمیسیون صبح (سه شنبه ، 21 آبان ماه) به دعوت رئیس کمیسیون امنیت ملی سوریه به دمشق سفر کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی قرار است با حموده صباغ رئیس مجلس و عماد خمیس نخست وزیر سوریه و روسای کمیسیون­ های امنیت ملی و عربی و خارجی مجلس سوریه دیدار کند.

 

پرچم سوریه

 

روابط راهبردی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری عربی سوریه همواره روابطی رو به رشد و مثبت بوده است و مقامات سیاسی و پارلمانی دو کشور در سال­ های گذشته دیدارهای مختلفی با یکدیگر داشته اند که اوج این روابط در سفر اسفندماه  1397 بشاراسد به تهران متبلور گردید.

محمد ابراهیم رضایی و ابوالفضل حسن بیکینمایندگان مردم خمین و دامغان و از اعضاء کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی، ذوالنوری را در این سفر همراهی می­کنند./

پایان پیام 

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet