هدر اصلی
1398/08/21 17:48:45
سرویس اقتصادی
وزیر نفت مطرح کرد:

انتقاد از شایعه پراکنی درخصوص سهمیه بندی بنزین+فیلم

بیژن نامدار زنگنه با بیان اینکه هر زمان دولت دستوری درخصوص سهمیه‌بندی بنزین به وزارت نفت دهد آن را اجرا خواهیم کرد، گفت: بهتر است در این رابطه شایعه‌پراکنی نشود چراکه مطالب منتشر شده در رسانه‌ها نتیجه‌ای جزء نگران کردن مردم ندارد.
انتقاد از شایعه پراکنی درخصوص سهمیه بندی بنزین+فیلم بیژن نامدار زنگنه با بیان اینکه هر زمان دولت دستوری درخصوص سهمیه‌بندی بنزین به وزارت نفت دهد آن را اجرا خواهیم کرد، گفت: بهتر است در این رابطه شایعه‌پراکنی نشود چراکه مطالب منتشر شده در رسانه‌ها نتیجه‌ای جزء نگران کردن مردم ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201906102192556577.jpg انتقاد,از,شایعه,پراکنی,درخصوص,سهمیه,بندی,بنزین+فیلم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، بیژن نامدار زنگنه امروز(سه شنبه 21 آبان ماه) پس از حضور در کمیسیون انرژی در جمع خبرنگاران ضمن توضیح مباحث مطروحه در این جلسه، توضیحاتی را نیز درخصوص میدان جدید نفتی کشف شده و آخرین تصمیمات درخصوص سهمیه‌بندی بنزین ارائه کرد. 

وی به کشف مخزن جدید نام آوران در خوزستان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه نمایندگان مجلس از این کشف استقبال کرده و آن را به ملت ایران تبریک گفتند.

وزیر نفت با بیان اینکه مخزن نفتی نام آوران مشترک نیست، گفت: میدان های دیگری نیز زیر میدان نام آوران، مانند میادین منصوری، سوسنگرد، آب‌تیمور، سپهر، جفیر و دارخوین کشف شده‌اند لذا طرح‌هایی هم برای توسعه‌ای این میدان‌ها مد نظر داریم.

زنگنه ادامه داد: به‌عنوان مثال میدان نفتی آب‌تیمور جزو طرح‌هایی بود که قرارداد آن تا مرز امضاء شدن نیز پیش رفت که به دلیل تحریم ها متوقف شد به همین دلیل تلاش می‌کنیم که دوباره در جریان توسعه قرار گیرد.

وزیر نفت همچنین درخصوص اینکه سهمیه بندی بنزین در سال جاری اتفاق خواهد افتاد یا خیر؟، توضیح داد: هر زمان دولت چنین دستوری به وزارت نفت دهد سهمیه‌بندی بنزین را آغاز خواهیم کرد البته بهتر است در این رابطه شایعه‌پراکنی نشود چراکه مطالب منتشر شده در رسانه‌های مختلف نتیجه‌ای جز نگران کردن مردم ندارد. وزارت نفت هر وقت دستوری در رابطه با سهمیه‌بندی بنزین دریافت کند آن را به اطلاع مردم خواهد رساند./

دانلود

خبرنگار؛ مریم احمدی

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet