هدر موبایل
1398/08/21 18:10:59
سرویس اجتماعی
نوروزی:

مخالفت کمیسیون قضایی با انتزاع سازمان زندان‌ها/ هیاتی برای نظارت بر سازمان تشکیل می‌شود

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از مخالفت این کمیسیون با انتزاع سازمان زندان‌ها از قوه قضائیه خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه امروز مقرر شد هیاتی برای نظارت بر سازمان زندان ها تشکیل شود.
مخالفت کمیسیون قضایی با انتزاع سازمان زندان‌ها/ هیاتی برای نظارت بر سازمان تشکیل می‌شود سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از مخالفت این کمیسیون با انتزاع سازمان زندان‌ها از قوه قضائیه خبر داد و گفت: بر اساس مصوبه امروز مقرر شد هیاتی برای نظارت بر سازمان زندان ها تشکیل شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201905105820841677.jpg مخالفت,کمیسیون,قضایی,با,انتزاع,سازمان,زندان‌ها/,هیاتی,برای,نظارت,بر,سازمان,تشکیل,می‌شود Icana

حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح دستور کار امروز ( سه شنبه، 21 آبان ماه ( کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی و تصویب سه ماده از لایحه حمایت از مالکیت ادبی و هنری خبر داد و گفت: ماده 79 تا 81 لایحه توسط نمایندگان بررسی و تصویب شد.

حسن نوروزی

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: بر اساس مصوبه امروز اگر صوتی یا تصویری برای عموم پخش شود پدیدآورنده آن اثر حتی اگر اثر خود را به شخص دیگری فروخته باشد می‌تواند حق پخش دریافت کند و همچنین بر اساس مصوبه دیگر؛ حقوق آثاری که توسط سازمان صدا و سیما تولید و پخش و بازپخش و همچنین فروخته می‌شوند، به طور کامل در اختیار رسانه ملی است.

مخالفت نمایندگان با انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه/هیاتی برای نظارت بر سازمان تشکیل می شود

وی از بررسی طرح انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه و الحاق آن به وزارت کشور در نشست امروز خبر داد و گفت: موضوع انتزاع مورد مخالفت نمایندگان قرار گرفت اما مقرر شد مانند صدا و سیما هیاتی برای نظارت بر سازمان زندان‌ها تشکیل شود.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان یادآور شد: همچنین قرار شد کارگروهی تشکیل و نحوه و چگونگی تشکیل هیات نظارت را بررسی کند.

وی از حضور مسئولان و کارشناسانی از سازمان زندان ها، دادگستری، قوه قضائیه، نیروی انتظامی و مرکز پژوهش های مجلس در این نشست خبر داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet