شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/09/11 21:17:14
سرویس سیاسی
نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار:

مهمترین اولویت مجلس یازدهم حل مشکلات اقتصادی مردم باشد

‎نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار در مجلس گفت: مهمترین اولویت مجلس یازدهم باید حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد، زیرا مردم در سال آینده تحمل فشارهای اقتصادی مضاعف را ندارند.
مهمترین اولویت مجلس یازدهم حل مشکلات اقتصادی مردم باشد ‎نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار در مجلس گفت: مهمترین اولویت مجلس یازدهم باید حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد، زیرا مردم در سال آینده تحمل فشارهای اقتصادی مضاعف را ندارند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100489528229.jpg مهمترین,اولویت,مجلس,یازدهم,حل,مشکلات,اقتصادی,مردم,باشد Icana

حسین رضازاده درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اولویت‌های مجلس یازدهم اظهار داشت: مهمترین اولویت مجلس یازدهم باید حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باشد، زیرا مردم در سال آینده تحمل فشارهای اقتصادی مضاعف را ندارند و باید وضعیت معیشی مردم سامان یابد.

نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در سال آینده باید فکری به حال وضعیت درآمدی مردم و همچنین اشتغال جوانان شود.

وی در خصوص عملکرد مجلس دهم، افزود: با توجه به اینکه در طول عمر مجلس دهم، کشور شرایط حساسی را تجربه کرد اما مجلس دهم عملکرد خوب و قابل قبولی داشت زیرا شرایط بین المللی ما خاصی بود و حتی شاید سخت تر از زمان جنگ بود.

رضازاده ادامه داد: طی دو سه سال اخیر هر دو ماه یک بحران در کشور داشتیم یا بحران اجتماعی، بین اللملی و حوادث طبیعی نظیر سیل و زلزله داشته ایم و شرایط کشور کاملا ویژه بود.

نماینده مردم کازرون و کوه‌چنار در مجلس شورای اسلامی گفت: ‎در این سال‌ها آمریکا شمشیر را از رو برای ما بسته است و در حال حاضر تحریم‌های آمریکا کاملا ظالمانه و مصداق بارز تروریسم اقتصادی است با توجه به این مشکلات مجلس عملکرد قابل قبولی داشته است.

رضازاده با اشاره به ثبت نام مجدد خود از حوزه انتخابیه کازرون و کوه چنار ،اظهار داشت: در انتخابات مجلس یازدهم بصورت مستقل شرکت می‌کنم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet