شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/08/22 16:08:08
سرویس اجتماعی
معاون هماهنگ کننده ناجا در جلسه با اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس:

بیش از 3 میلیون زائر ایرانی امسال به سفر اربعین مشرف شدند

به گفته معاون هماهنگ کننده ناجا، ۳ میلیون و ۸۰ هزار زائر ایرانی از ابتدا تا بیستم ماه صفر به سفر اربعین مشرف شدند.
بیش از 3 میلیون زائر ایرانی امسال به سفر اربعین مشرف شدند به گفته معاون هماهنگ کننده ناجا، 3 میلیون و 80 هزار زائر ایرانی از ابتدا تا بیستم ماه صفر به سفر اربعین مشرف شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/201911104248027647.jpg بیش,از,3,میلیون,زائر,ایرانی,امسال,به,سفر,اربعین,مشرف,شدند Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه‌ملت، به دنبال حضور اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس در پژوهشگاه علوم انتظامی و مطالعات اجتماعی ناجا، سردار محسن فتحی زاده معاون هماهنگ کننده ناجا ضمن ارائه گزارش فعالیت های نیروی انتظامی در ایام اربعین اظهار داشت: در ایام اربعین روزانه 80 هزار گذرنامه صادر می شد و با افزایش تقاضا جهت صدور گذرنامه مدت معطلی مردم در حال افزایش بود که تصمیم گرفتیم برگه تردد برای زائران صادر کنیم. بلافاصله با برنامه ریزی های انجام شده 600 هزار برگه تردد صادر شد.

 

نشست کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص اجرایی سازی بیانیه گام دوم انقلاب و ظرفیت های نظام قانونگذاری کشور

 

معاون هماهنگ کننده نیروی انتظامی ناجا بیان کرد: در ماه های محرم و صفر بیش از 2 میلیون سند مسافرتی شامل یک میلیون و 400 هزار گذرنامه و 600 هزار برگه تردد چاپ کردیم.

وی افزود: حدود 6 هزار برگه تردد نیز در نقطه صفر مرزی برای زائرانی که امکان دریافت آن را داشتند برگه تردد صادر کردیم.

فتحی زاده ادامه داد: حدود 30 هزار نفر از پرسنل نیروی انتظامی در ایام اربعین از مرز میرجاوه و آستارا تا مرزهای غربی کشور مشغول فعالیت بودند.

 

نشست کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص اجرایی سازی بیانیه گام دوم انقلاب و ظرفیت های نظام قانونگذاری کشور

 

معاون هماهنگ کننده ناجا گفت: در اربعین امسال 205 هزار زائر غیرایرانی داشتیم که از این تعداد 80 هزار پاکستانی، بیش از 80 هزار افغانستانی و حدود 20 هزار آذربایجانی از ایران به سفر عتبات مشرف شدند.

وی اضافه کرد: 3 میلیون و 80 هزار زائر ایرانی از ابتدا تا بیستم ماه صفر به سفر اربعین مشرف شدند که این آمار نسبت به سال گذشته افزایش 75 درصدی را نشان می دهد.

وی یادآور شد: نکته جالب توجه این که روز 12 صفر در مرز مهران 326 هزار نفر به صورت قانونی تردد داشتند که با مدیریت مناسب به صورت روان این تردد ها انجام شد. خوشبختانه امسال رضایتمندی مردم را شاهد بودیم و امیدواریم حمایت های لازم انجام شود تا سال آینده اتفاقات خوبی را در ایام اربعین شاهد باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet