هدر موبایل
1398/08/24 10:11:00
سرویس اقتصادی
هفته آینده صورت می‌گیرد

بررسی مشکلات صنعت خودروسازی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس

کمیسیون صنایع و معادن مجلس هفته آینده به بررسی مشکلات صنعت خودروسازی می‌پردازد.
بررسی مشکلات صنعت خودروسازی در کمیسیون صنایع و معادن مجلس کمیسیون صنایع و معادن مجلس هفته آینده به بررسی مشکلات صنعت خودروسازی می‌پردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905101127040766.jpg بررسی,مشکلات,صنعت,خودروسازی,در,کمیسیون,صنایع,و,معادن,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، براساس دستور کار هفته آینده کمیسیون صنایع و معادن مجلس، این کمیسیون در جلسه روز دوشنبه (26 آبان ماه) خود به بررسی طرح اصلاح قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری و مسائل و مشکلات صنعت خودرو از نظر تولید ،عرضه و تنظیم بازار می‌پردازد.

همچنین کمیته صنعت کمیسیون صنایع و معادن روز دوشنبه (26 آبان ماه) مسائل و مشکلات صنایع دریایی کشور را بررسی می‌کند.

براساس این گزارش کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در جلسه روز سه‌شنبه (28 آبان ماه) خود میزبان وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواهد بود تا شریعتمداری به سوال نادر قاضی پور نماینده ارومیه پاسخ دهد.

همچنین در این نشست کمیسیون صنایع و معادن به بررسی ضرورت انجام تحقیق و تفحص از عدم شفافیت مالی، علل آتش‌سوزی‌های اخیر و کاهش تولید در واحدهای مختلف پتروشیمی آبادان از سال 1390 تاکنون می پردازد.

براساس این گزارش وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست روز سه‌شنبه (28 آبان ماه) گزارشی از عملکرد و برنامه‌های وزارتخانه در خصوص ساماندهی بخش‌های تولیدی ارائه می‌کند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet