شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/08/23 10:36:27
سرویس اجتماعی
با حضور وزرای بهداشت و ارتباطات در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس؛

آثار پارازیت و امواج بر سلامت افراد بررسی می‌شود

کمیسیون بهداشت و درمان مجلس آثار پارازیت و امواج بر سلامت افراد را با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسئولان مربوطه بررسی می‌‌کند.
آثار پارازیت و امواج بر سلامت افراد بررسی می‌شود کمیسیون بهداشت و درمان مجلس آثار پارازیت و امواج بر سلامت افراد را با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و ارتباطات و فناوری اطلاعات و مسئولان مربوطه بررسی می‌‌کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106685762946.jpg آثار,پارازیت,و,امواج,بر,سلامت,افراد,بررسی,می‌شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت،  نشست‌‌های کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روزهای دوشنبه 27 آبان ماه و سه‌شنبه 28  آبان ماه برگزار خواهد شد.

بر اساس این گزارش، مرور اخبار و استماع گزارش مدیر شبکه سلامت و رئیس شورای سیاستگذاری سلامت سازمان صدا و سیما در دستور کار نشست روز (دوشنبه ۲۷ آبان ماه) کمیسیون بهداشت و درمان قرار دارد.

همچنین آثار پارازیت و امواج بر سلامت افراد با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، ریاست سازمان محیط زیست، رئیس سازمان انرژی اتمی، مسئولین شورای عالی امنیت ملی، کارشناسان مرکز پژوهشهای مجلس شورای اسلامی نیز در نشست روز دوشنبه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد.

گفتنی است؛ اعضاء کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی روز (سه‌شنبه ۲۸ آبان ماه) جهت بررسی وضعیت سلامت و بازدید از مراکز بهداشتی و درمانی شهرهای ارومیه، سردشت، پیرانشهر و مهاباد به استان آذربایجان غربی عزیمت می‌کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet