خبرگزاری خانه ملت

شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/08/23 10:34:32
سرویس اجتماعی
دستور کار هفته آتی کمیسیون قضایی مجلس:

طرح تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی بررسی می شود

کمیسیون قضایی مجلس هفته آینده بررسی طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی را در دستور کار دارد.
طرح تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی بررسی می شود کمیسیون قضایی مجلس هفته آینده بررسی طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی را در دستور کار دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904101590448065.jpg طرح,تشویق,مطلعین,مفاسد,اداری,و,اقتصادی,بررسی,می,شود Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در روزهای دوشنبه و سه شنبه هفته پیش رو تشکیل جلسه خواهد داد.

بر اساس این گزارش؛ طرح انتزاع سازمان زندان ها از قوه قضائیه و الحاق آن به وزارت کشور در کارگروه حقوق جزا و همچنین طرح الحاق یک تبصره به ماده (11) قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی (موضوع مهریه) در کارگروه حقوق عمومی روز (یک شنبه، 26 آبان ماه) بررسی می شوند.

لازم به ذکر است بررسی طرح الحاق دو ماده به قانون مجازات اسلامی، طرح الحاق یک تبصره به ماده (11) قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی (موضوع مهریه)، طرح حمایت و تشویق مطلعین مفاسد اداری و اقتصادی و ادامه بررسی لایحه حمایت ازمالکیت فکری در دستور کار (دوشنبه، 27 آبان ماه) کمیسیون قرار دارد.

گفتنی است؛ طرح ارتقای اعتبار اسناد رسمی روز دوشنبه در کارگروه حقوق عمومی مورد بررسی قرار می گیرد و لایحه حمایت از مالکیت فکری در کمیسیون و همچنین طرح جامع پذیرش و آموزش وکالت در کارگروه امور ویژه روز سه شنبه بررسی می شوند./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet