هدر موبایل
1398/08/27 13:17:34
سرویس سیاسی
/نمایندگان پس از حمایت رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت/

محمودی شاه‌نشین: دولت با اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف سوخت از نظام دفاع کند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است دولت باید کفایت خود را بعد از حمایت رهبری، دو قوه مقننه و قضائیه و مردم از تصمیم آنها با اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف سوخت و ممانعت از افزایش قیمت کالا، نشان دهد.
محمودی شاه‌نشین: دولت با اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف سوخت از نظام دفاع کند عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس معتقد است دولت باید کفایت خود را بعد از حمایت رهبری، دو قوه مقننه و قضائیه و مردم از تصمیم آنها با اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف سوخت و ممانعت از افزایش قیمت کالا، نشان دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/201910105673735259.jpg محمودی,شاه‌نشین:,دولت,با,اجرای,صحیح,طرح,مدیریت,مصرف,سوخت,از,نظام,دفاع,کند Icana

محمد محمودی شاه نشین در گفتگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری از تصمیم سران قوا درباره طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: پیش از موضع‌گیری مقام معظم رهبری، مجلس 4 طرح دو و سه فوریتی را برای تغییر تصمیم دولت دنبال می کرد اما بعد از حمایت ایشان، مجلس نیز با دولت همراهی خواهد کرد.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: از این رو اکنون که مقام معظم رهبری، دو قوه مقننه و قضائیه و دستگاه های نظامی و امنیتی از دولت حمایت می کنند، وظیفه نهادهای نظارتی دولتی چند صدر برابر شده و باید از حیثیت حاکمیت با اجرای صحیح طرح مدیریت مصرف سوخت و جلوگیری از افزایش قیمت کالا، دفاع کند.

وی افزود: در وهله اول باید دستگاه های نظارتی مقابل هرگونه افزایش قیمتی بایستند و مانع آن شوند همچنین باید تعهدات خود را مبنی بر افزایش میزان یارانه ها، طی روزهای آتی اجرا کنند.

محمودی شاه نشین ادامه داد: از سوی دیگر دولت مکلف است نسبت به جبران مافات افرادی که امرار و معاش آنها از طریق حمل و نقل است مثل تاکسی های اینترنتی، آژانس ها، تاکسی ها و سرویس های مدارس حساب باشد و پیش از اتمام سهمیه 60 لیتری، فکری برای آنها کند .

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اکنون که رهبری، مردم و قوا ارزشی را برای دولت قائل شده و نسبت به تصمیم آنها حمایت صورت گرفته، باید به عهد و پیمان خود در این مسیر پایبند بماند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet