خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/08/28 10:45:39
سرویس سیاسی
/نمایندگان پس از حمایت رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت/

بنیادی: میزان یارانه برای هر فرد به بیش از یکصدهزار تومان افزایش یابد

عضو کمیسیون بهداشت در مجلس معتقد است دولت باید در تنظیم جدول افزایش قیمت یارانه‌ها تجدیدنظر کرده و مبلغی بیش از ۱۰۰ هزار تومان را برای هر نفر در نظر بگیرد.
بنیادی: میزان یارانه برای هر فرد به بیش از یکصدهزار تومان افزایش یابد عضو کمیسیون بهداشت در مجلس معتقد است دولت باید در تنظیم جدول افزایش قیمت یارانه‌ها تجدیدنظر کرده و مبلغی بیش از 100 هزار تومان را برای هر نفر در نظر بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201810102189126423.jpg بنیادی:,میزان,یارانه,برای,هر,فرد,به,بیش,از,یکصدهزار,تومان,افزایش,یابد Icana

بهروز بنیادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری از تصمیم سران قوا برای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: اکنون دولت باید به عنوان مجری این طرح باید سیاست هایی را تعقیب کند باعث افزایش قیمت کالاها نشود چرا که هرچقدر که بگوییم این افزایش قیمت تأثیری در افزایش قیمت کالا ندارد، جامعه نمی پذیرد بلکه باید به چشم خود ببیند.

نماینده مردم کاشمر، بردسکن و خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تأکید کرد: مدیریت دولت در توزیع برخی کالاهای اساسی و ارزاق اکنون بسیار مهم می نماید و به ویژه باید امنیت غذایی مردم و همچنین عدالت و تعادل در توزیع برقرار باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه بخش زیادی از درآمد مردم از طریق کار با خودروهای شخصی در سیستم حمل و نقل و تاکسی های اینترنتی تأمین می شود، عنوان کرد: در حال حاضر حدود شش میلیون شغل با این موضوع درگیر هستند که دولت باید میزان سهمیه بنزین این قشر تجدید نظر کند چرا که اگر این تعداد افراد نتوانند معیشت خود را تأمین کنند، موج نارضایتی ایجاد می شود.

بنیادی ادامه داد: از سوی دیگر موضوع تأمین سوخت موتورسیکلت روستائیان نیز بسیار مهم است چرا که این وسیله نقلیه برای آنها حکم، مسافربر و باربر را دارد و میزان کم سهمیه باعث گلایه مندی آنها شده که دولت باید در میزان آن تجدیدنظر کند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان ساخت: دولت باید بداند که هرچه سریع تر باید مبلغ حاصل از درآمد افزایش قیمت بنزین به حساب مردم واریز شود ضمن اینکه لازم است جدول افزایش مبلغ یارانه نیز اصلاح شده و بیش از 100 هزار تومان یارانه به هر نفر تعلق گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet