هدر موبایل
1398/08/26 13:20:28
سرویس سیاسی
/نمایندگان پس از حمایت مقام معظم رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت/

بروجردی: امروز 200 هزار تومان یارانه به حساب خانوار واریز شود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دولت خواست هرچه سریعتر ۲۰۰ هزار تومان به حساب خانوارها واریز شود.
بروجردی: امروز 200 هزار تومان یارانه به حساب خانوار واریز شود عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از دولت خواست هرچه سریعتر 200 هزار تومان به حساب خانوارها واریز شود. https://cdn.icana.ir/d/019/201808103782810127.jpg بروجردی:,امروز,200,هزار,تومان,یارانه,به,حساب,خانوار,واریز,شود Icana

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت گفت: سخن رهبری فصل الخاطب است و همه مکلفند هم به لحاظ قانونی و هم به لحاظ اعتقادی تبعیت کنند، ما هم مفتخریم که با توجه به مجموعه مصالح نظام این تصمیم را اعلام کردند.

عضو فراکسیون مستقلین ولایی در مجلس تاکید کرد: تبعیت از تصمیم مدیریت مصرف سوخت، منافی این واقعیت نیست که دولت تدبیر لازم را در جهت اجرایی کردن این تصمیم به خرج نداد، این بی تدبیری قابل دفاع نیست و جای بحث دارد.

نماینده مردم بروجرد اشترینان در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه اعتراض و نگرانی مردم از گرانی بنزین طبیعی است، اظهار داشت: ضد انقلاب حداکثر سوء استفاده را از اعتراض و نگرانی مردم انجام داد، قوه قضاییه مکلف است طبق موارد قانونی با کسانی که اینگونه موجب اتلاف اموال عمومی و بیت المال می شوند و امنیت را به عنوان مهمترین رکن جامعه خدشه دار می کنند، برخورد قاطع انجام دهند.

وی با اشاره به مسئولیت قوه قضاییه و نیروی انتظامی نسبت به حفظ امنیت، گفت:  طبق تاکید مقام معظم رهبری قوه قضاییه باید هر چه سریعتر نسبت به حفظ امنیت و برقراری آرامش اقدام کند.

این نماینده مجلس ضمن سپاس از حمایت مقام معظم رهبری از تصمیم سران قوا، تاکید کرد: امروز به دبیر شورای عالی امنیت ملی و  معاون پارلمانی رئیس جمهور پیشنهاد کردم هر چه سریعتر و در صورت امکان همین امروز 200 هزارتومانی که رئیس مجلس نیز بر آن تاکید داشت را به حساب خانوارها واریز کنند.

بروجردی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، خطاب به خارج نشین ها و دشمنان انقلاب اسلامی گفت: به اعتراض های مردم دلخوش نکنید، این تصمیم و مشکل داخلی است و ما حتما از تصمیم سران نظام که تبدیل به نقطه قوت در جهت کمک به قشرهای آسیب پذیر جامعه می شود حمایت و پشتیبانی می کنیم.

مسئولین مانع افزایش قیمت ها شوند

این نماینده مجلس تاکید کرد: ارگان های مسئول به جد باید مانع از افزایش قیمت شوند و اجازه ندهند با سوء استفاده از فضای فعلی شاهد افسارگسیختگی در قیمت ها باشیم، نهادهای مرتبط به دولت یا کارخانه های زیر مجموعه بنیاد مستضعفین طی اطلاعیه  از ثابت ماندن قمیت ها در کالاهای اساسی و روزمره به مردم خبر دهند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه مسئولیت وزارت صنعت، معدن و تجارت در کنترل قیمت ها سنگین است، اظهار داشت: باید بیش از نیاز، کالا به بازار وارد شود تا قیمت ها پایین بماند و اجازه سوء استفاده به افرادی که مترصد هر فرصتی برای رسیدن به اهداف شخصی هستند، ندهد.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است ضد انقلاب و دشمنان ایران همیشه از اینگونه تخریب ها و ناامنی ها حمایت کرده‌اند که اکنون نیز به همین کار مشغولند اینگونه مسائل ناامنی را که می تواند بزرگترین مصیبت هر کشور و جامعه بشود تشدید می‌کند هیچ انسان عاقل و علاقه‌مند به کشورش به این کارها دست نمی‌زند مسئولان هر چه می توانند دقت و مراقبت کند تا مشکلات این طرح برای مردم هر چه ممکن است کم شود.

رهبر انقلاب فرمودند: در تلویزیون دیدم مسئولان گفتند مراقبت می کنند که این افزایش قیمت بنزین به افزایش قیمت دیگر کالاها منجر نشود این مراقبت کاملاً لازم است گرانی برای مردم مشکلات زیادی ایجاد می‌کند همه مسئولان مراقب باشند مسئولان حفظ امنیت هم به وظایف خود عمل کنند مردم که همیشه با هوشیاری و بصیرت اقدام کرده‌اند این بار هم از افرادی که تخریب می کنند فاصله بگیرند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet