هدر موبایل
1398/08/26 13:03:37
سرویس سیاسی
/نمایندگان پس از حمایت مقام معظم رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت/

آزادی خواه: دولتمردان اجازه ندهند افزایش نرخ بنزین بازار را ملتهب کند / حمایت از تصمیم سران قوا امری قانونی است

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد دولتمردان باید به طور جدی وارد عرصه شوند تا اجرای قانون افزایش نرخ بنزین بازار را ملتهب نکند.
آزادی خواه: دولتمردان اجازه ندهند افزایش نرخ بنزین بازار را ملتهب کند / حمایت از تصمیم سران قوا امری قانونی است عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد دولتمردان باید به طور جدی وارد عرصه شوند تا اجرای قانون افزایش نرخ بنزین بازار را ملتهب نکند. https://cdn.icana.ir/d/019/201807102848174472.jpg آزادی,خواه:,دولتمردان,اجازه,ندهند,افزایش,نرخ,بنزین,بازار,را,ملتهب,کند,/,حمایت,از,تصمیم,سران,قوا,امری,قانونی,است Icana

احد آزادی خواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در رابطه با رهنمودهای رهبر انقلاب نسبت به طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: مصوبات سران قوا باید حمایت شود که طبیعتا این یک قاعده است و در همه کشورهای دنیا تصمیم سران نباید مورد بی توجهی قرار بگیرد.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این راستا اظهار کرد: باید اذعان کرد طبق ماده 39 برنامه توسعه ششم گران شدن حامل های انرژی باید لایحه محور باشد و مسیر قانونی خود را طی کند که بهتر بود این موضوع به نمایندگان اطلاع داده میشد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد آشوب های خیابانی هرگز مورد توجه مردم نیست زیرا مردم نگرانی خود را در قالب اعتراض ها و نقدهای قانونی اعلام می کنند، ادامه داد: از این رو بستن خیابانها، تخریب بانک ها و پمپ بنزین ها از سوی معاندان انجام شده است؛ در واقع مردم می دانند که هزینه ساخت موارد ذکر شده موارد از جیب آنها پرداخت شده و اموال عمومی است.

این نماینده مردم در مجلس دهم با یادآوری اینکه نمایندگان در صحبت های امروز خود در جلسه غیرعلنی قوه مقننه انتقادات خود نسبت به افزایش نرخ بنزین و همچنین مشکلات فنی این طرح را بیان کردند، تصریح کرد: بر این اساس انتظار می رود دولتمردان به طور جدی وارد عرصه شوند تا اجرای این قانون بازار را ملتهب نکند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مسئولان باید بدانند ناراحتی مردم به دلیل این است که گران شدن بنزین بر روی قیمت کالاهای دیگر نیز تاثیر می گذارد اما اگر دولتمردان پای کار بایستند و بازار را کنترل کنند حتما خشنودی مردم را رقم می زنند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب صبح امروز (یکشنبه) در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet