پیام مقام معظم رهبری به‌ مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی سال جهش تولید
1388/07/27 12:35:00
سرویس بین الملل
در دیدار رییس هیات اعزامی ونزوئلا با لاریجانی

ایران و ونزوئلا بر تصویب ماده اضطراری در مورد غزه تاکید کردند

**رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس هیات اعزامی ونزوئلا به اجلاس بین المجالس بر هماهنگی برا ی تصویب ماده اضطراری پیشنهادی ایران در ارتباط با موضوع غزه تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار اعزامی به ژنو وی با اشاره به نگرانی هیات ونزوئلایی در خصوص مساله هندورای خطاب به رئیس هیات پارلمانی ونزوئلا اظهار داشت: چنانچه شما در تصویب ماده اضطراری در ارتباط با غزه به حمایت جمهوری اسلامی بپردازید ما نیز موضوع هندوراس را در قالب یک بند در قطعنامه پایانی اجلاس مطرح خواهیم کرد.

لاریجانی در دیدار با رئیس هیات پارلمانی ونزوئلا با اشاره به وضعیت بحرانی غزه از هیات خواست تا به پیشنهاد ماده اضطراری در بحث غزه رای دهد.

رئیس هیات پارلمانی ونزوئلا در پایان این دیدار اظهار داشت: ما مذاکراتی را با گروه پارلمانی آمریکای لاتین انجام می‌دهیم و تلاش می‌کنیم تا در تصویب ماده اضطراری با شما هماهنگ باشیم.

لاریجانی با اشاره به گزارش گلدستون اظهار داشت: شورای حقوق بشر نیز این گزارش را که در خصوص غزه است پذیرفت و انتظار ما از این مجمع (اتحادیه بین المجالس) این است که پیشنهاد غزه به تصویب نهایی برسد.

«رامون ویواز»،رئیس هیات پارلمانی ونزوئلا نیز در این دیدار با اشاره به حادثه تروریستی روز گذشته در سیستان و بلوچستان ضمن ابراز تاسف از بروز چنین حادثه‌ای اظهار داشت: ما نیز با نظر شما مبنی بر اینکه امریکا در این حادثه دست داشته هم نظر هستیم.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet