خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1398/08/26 15:02:38
سرویس صحن
آزادی خواه در تذکر شفاهی:

مردم ایران هرگز با شبکه ضدانقلاب و منافق همدست نمی شوند

نماینده مردم ملایر در مجلس تاکید کرد که مردم ایران به رغم گلایه از برخی تصمیمات و اتفاقات، هرگز با شبکه ضدانقلاب و منافق همدست نمی شوند.
مردم ایران هرگز با شبکه ضدانقلاب و منافق همدست نمی شوند نماینده مردم ملایر در مجلس تاکید کرد که مردم ایران به رغم گلایه از برخی تصمیمات و اتفاقات، هرگز با شبکه ضدانقلاب و منافق همدست نمی شوند. https://cdn.icana.ir/d/019/201904102837640347.jpg مردم,ایران,هرگز,با,شبکه,ضدانقلاب,و,منافق,همدست,نمی,شوند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، احد آزادی خواه در نشست علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه 26 آبان) مجلس شورای اسلامی درتذکر به برخی اظهارنظرات پیرامون حوادث اخیر درخصوص افزایش قیمت بنزین گفت: برخی رسانه های معاند می خواهند کشور را بهم بریزند، اما کور خوانده اند چرا که به لطف امام زمان (عج) و با وفاق و همدلی، هوشمندی و بصیرت مردم، این امر محقق نمی شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به رغم اینکه ممکن است مردم از برخی تصمیمات و اتفاقات گلایه مند، ناراحت و عصبانی باشند، اما هرگز با شبکه ضدانقلاب و منافق همدست نشده و با آنها هماهنگ و همراه نمی شوند، بنابراین این داغ به دل رسانه های معاند خواهد ماند، کما اینکه با نگاه مستشاری ایران، امنیت پایدار هم درسوریه و هم عراق برقرار شد.

وی با بیان اینکه میدان انقلاب در داخل کشور ایران اسلامی محل تحولات سیاسی است، تصریح کرد: مردم شهدا را فراموش نکرده اند و این همه ایثارگری و از خودگذشتگی را از یاد نبرده اند و به طور قطع از خون شهدا به هر شکل ممکن دفاع خواهند کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet