هدر موبایل
1398/08/26 15:26:25
سرویس سیاسی
/نمایندگان پس از حمایت مقام معظم رهبری از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت/

طباطبایی‌نژاد: دولت مانع گران شدن کالاهای اساسی شود / ضدانقلاب درصدد ماهی‌گیری از آب گل آلود است

نماینده مردم اردستان در مجلس گفت: هم اکنون نظارت مستمر و اجرای صحیح طرح افزایش بهای بنزین امری مهم است لذا دولتمردان نباید اجازه دهند برخی با سودجویی کالاهای مورد نیاز روزمره مردم را گران کنند.
طباطبایی‌نژاد: دولت مانع گران شدن کالاهای اساسی شود / ضدانقلاب درصدد ماهی‌گیری از آب گل آلود است نماینده مردم اردستان در مجلس گفت: هم اکنون نظارت مستمر و اجرای صحیح طرح افزایش بهای بنزین امری مهم است لذا دولتمردان نباید اجازه دهند برخی با سودجویی کالاهای مورد نیاز روزمره مردم را گران کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201701103016335552.jpg طباطبایی‌نژاد:,دولت,مانع,گران,شدن,کالاهای,اساسی,شود,/,ضدانقلاب,درصدد,ماهی‌گیری,از,آب,گل,آلود,است Icana

سیدصادق طباطبایی‌نژاد  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جلسه‌ درس خارج فقه خود درباره‌ مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: سران نظام با توجه به پشتوانه اقدامات کارشناسی در خصوص مسئله بنزین تصمیم گیری کرده اند از این رو در مرحله اجرا باید از آن حمایت شود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در این راستا دولت باید در اسرع وقت منابع حاصله از صرفه جویی مصرف حامل انرژی و افزایش نرخ بنزین را به حساب مردم واریز کند.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید توجه داشته باشند اجناس بیش از قیمت کنونی گران نشود، ادامه داد: در واقع هم اکنون نظارت مستمر و اجرای صحیح طرح یاد شده امری مهم محسوب می شود لذا دولتمردان نباید اجازه دهند برخی با سودجویی کالاهای مورد نیاز روزمره مردم را گران کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه کارشناسان نیز باید تاثیر واقعی افزایش نرخ بنزین در زندگی عادی مردم بررسی کنند و با آسیب شناسی اجازه ندهند زندگی مردم تحت تاثیر قرار بگیرد، تصریح کرد: مشورت نگرفتن کافی از نمایندگان مجلس و اقناع نکردن مردم پیش از اجرای طرح یاد شده از نواقص این طرح محسوب می شود اما اکنون که در مرحله اجرا به سر می بریم باید اغماض کنیم زیرا متاسفانه ضدانقلاب در حال ماهی گیری از آب گل آلود است.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه علی رغم وجود همه اختلاف نظرهای کارشناسی، باید به اجرای صحیح و همچنین رفع کاستی های طرح افزایش نرخ بنزین کمک کنیم، خاطرنشان کرد: در این بین مردم نیز باید با آگاهی و بصیرت صف خود را از اشرار و سودجویان جدا کنند تا اموال عمومی آسیب نبیند و امنیت کشور حفظ شود.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب صبح امروز (یکشنبه) در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است./

پایان پیام      

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet