هدر موبایل
1398/08/26 17:34:33
سرویس صحن
طباطبایی‌نژاد در تذکر شفاهی:

وزیر تعاون به موضوع فساد در صندوق بازنشستگی ورود کند

نماینده مردم اردستان در مجلس با انتقاد از عزل شتابزده مدیرعامل جوان صندوق بازنشستگی توسط رئیس جمهور از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست به موضوع پرونده‌های فساد مطرح شده از سوی وی ورود پیدا کند.
وزیر تعاون به موضوع فساد در صندوق بازنشستگی ورود کند نماینده مردم اردستان در مجلس با انتقاد از عزل شتابزده مدیرعامل جوان صندوق بازنشستگی توسط رئیس جمهور از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست به موضوع پرونده‌های فساد مطرح شده از سوی وی ورود پیدا کند. https://cdn.icana.ir/d/019/201806106950705832.jpg وزیر,تعاون,به,موضوع,فساد,در,صندوق,بازنشستگی,ورود,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،   سیدصادق طباطبایی نژاد در جلسه علنی نوبت عصر امروز (یکشنبه، 26 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی‌‌‌ در تذکر شفاهی خود در مورد حواشی ایجاد شده پیرامون وضعیت حامل‌های انرژی همچون بنزین گفت: چون این موضوع از مرحله کارشناسی و تصمیم‌گیری گذشته و ما به عنوان نمایندگان مجلس در مرحله اجرا متوجه شدیم، به دلیل سوء استفاده ضد انقلاب از فضای ایجاد شده و لزوم حمایت از تصمیم سران قوا طبق فرمایش رهبری از آن تمکین و حمایت می‌کنیم اما باید به این نکته توجه شود که اگر با تدبیر عمل شده بود و افکار مردم آماده می‌شد و احساس نامحرم شدن در تصمیم ایجاد نمی‌شد شاید این موضوع بهتر قابل اجرا بود.

نماینده مردم اردستان در مجلس شورای اسلامی در تذکر به رئیس جمهور تصریح کرد: چرا چند ماه قبل با عجله باعث عزل مدیرعامل جوان و انقلابی تا منصوب شده صندوق بازنشستگی کشوری شدید ضمن اینکه در این خصوص چند نکته قابل توجه است اعم از اینکه هنوز پس از گذشت چند ماه این مجموعه مدیرعامل ندارد و با سرپرست اداره می‌شود.

وی افزود: موضوع دیگر اینکه پیامی که مدیرعامل عزل شده صندوق بازنشستگی کشوری شب قبل از اعمال این تصمیم از سوی رئیس جمهور از طریق شبکه‌های اجتماعی مطرح کرده بود اعم از اینکه به موضوع چند پرونده بزرگ فساد  اشاره کرد چرا در رابطه با اسامی مطرح شده هیچ خبری نشد.

این نماینده مردم در مجلس دهم یادآور شد: هم اکنون خبرهایی به بنده رسیده که در همین مدت کوتاه مرتبطین با همان افراد فاسد فقط در یک پرونده حدود 124 میلیون دلار پول بازنشسته‌ها را به صندوق بیت‌المال باز نگردانده‌اند و در صندوق بازنشستگی رخنه کرده و سعی می‌کنند موضوعات مطرح شده را مختومه کنند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در پایان در اخطاری به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تأکید کرد که اگر وی به موضوع فسادهای مطرح شده در صندوق بازنشستگی کشوری ورود پیدا نکند در آینده موارد دیگری را در رابطه با این صندوق مطرح خواهد کرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet