هدر موبایل
1398/08/27 17:00:43
سرویس اجتماعی
ساری در تشریح دستور کار کمیسیون اجتماعی:

طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس بررسی شد

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از رفع ایرادهای طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس به منظور تأمین نظر شورای نگهبان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد.
طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس بررسی شد عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس از رفع ایرادهای طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس به منظور تأمین نظر شورای نگهبان در نشست امروز این کمیسیون خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201905106359551754.jpg طرح,نحوه,انتصاب,اشخاص,در,مشاغل,حساس,بررسی,شد Icana

علی ساری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح دستور کار امروز (دوشنبه، 27 آبان ماه) کمیسیون اجتماعی گفت: در این نشست ادامه بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس (اعاده شده از شورای نگهبان) در دستور کار قرار گرفته بود.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به پیچیدگی ایرادهایی که از سوی شورای نگهبان به این طرح وارد دانسته شده کل مدت زمان برگزاری نشست کمیسیون اجتماعی به بررسی آن اختصاص داده شد و در نهایت ادامه بررسی طرح نحوه انتصاب اشخاص در مشاغل حساس به نشست آتی کمیسیون موکول شد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مهمانان حاضر در این نشست یادآور شد: معاون وزیر اطلاعات و همراهانش، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور و نمایندگانی از مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان در این نشست حضور داشتند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet