هدر موبایل
1398/08/28 11:27:15
سرویس صحن
کشت‌زر در نطق میان دستور:

رییس جمهور جلوی اشرافی‎گری برخی مدیران را بگیرد

نماینده مردم بهبهان در مجلس خطاب به رییس جمهور، گفت: بجای دست در جیب مردم کردن، جلوی بذل و بخشش ها، بریز و بپاش ها، سفرهای غیرضروری خارجی و اشرافی گری برخی مدیران را می گرفتید.
رییس جمهور جلوی اشرافی‎گری برخی مدیران را بگیرد نماینده مردم بهبهان در مجلس خطاب به رییس جمهور، گفت: بجای دست در جیب مردم کردن، جلوی بذل و بخشش ها، بریز و بپاش ها، سفرهای غیرضروری خارجی و اشرافی گری برخی مدیران را می گرفتید. https://cdn.icana.ir/d/019/201809102602117509.jpg رییس,جمهور,جلوی,اشرافی‎گری,برخی,مدیران,را,بگیرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حبیب‌الله کشت‌زر  در جلسه علنی صبح امروز (سه شنبه، 28 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب و شهدای دفاع مقدس، گفت: در این لحظه که سخن می گویم دیار سرداران نامی و جنگ انقلاب، مهد تاریخ و فرهنگ، دارالمومنین، بهبهان و سبب ناآرامی های اخیر و به طبع آن سوءاستفاده هایی که مورد تایید و پذیرش مردم فرهنگ آن دیار نیست، نه تنها بخشی از واحدهای خدمات عمومی و خصوصی، بانک ها و زیرساخت های شهری خود بلکه مهمتر از همه آرامش و امنیت خود را از دست داده است.

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: اینجانب با احترام بر حق اعتراض و انتقاد مردم و جوانان و محکوم کردن برهم زنندگان نظم و امنیت و تخریب کنندگان اموال عمومی، علاوه بر پیگیری های شبانه روزی خود، خواستار رسیدگی کلیه دستگاه های زیربط اجرایی و امنیتی در برقراری کامل آرامش، رفع کمبودهای عمومی حادث شده و بررسی دقیق ابعاد، علل و عوامل خسارت های مالی و جانی به دولت و مردم حوزه انتخابیه را طبق قوانین و مقررات خواهان هستم.

وی خطاب به رییس جمهور، ادامه داد: در شب میلاد پیامبر مهربانی(ص) این بود عیدی مردم! آنچه بر مردم گذشت بر اصحاب کهف نگذشته است. در جایگاه رییس دولت و رییس شورای عالی هماهنگی اقتصادی با کدامین اصل، نظرات نمایندگان مردم را در افزایش قیمت بنزین جویا نشدید و به آنها توجه نکردید؟.

این نماینده مردم در مجلس دهم خطاب به رییس جمهور، تصریح کرد: شمایی که ادعا دارید و بر سر مردم منت می گذارید که افزایش قیمت بنزین را 5 سال به تاخیر انداخته اید، گزارش دهید در این 5 سال تورم به کجا رسیده است؟ در برابر افزایش لجام گسیخته قیمت ها، حقوق کارگران و کارکندان چه میزان افزایش داشته است؟.

کشت زر افزود: در کمال حیرت همواره از افزایش 300 درصدی قیمت بنزین بدون آثار تورمی صحبت می کنید در حالی که همه شاهد عملکرد ضعیفتان در کنترل قیمت ها و بازار بوده ایم.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خطاب به رییس جمهور، گفت: به خدا قسم اگر ناکارآمدی‌تان همچون قبل در کنترل قیمت ها ادامه یابد، مجددا می گویم "تکرار شود" یعنی پول دار پولدار تر و فقیر، فقیر تر  و ما در پیشگاه خداوند سرافکنده تر.

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: چرا فقط مدیریت مصرف سوخت را در بازنگری قیمت بنزین میبینید؟ ای کاش کیفیت خودروهای بی کیفیت و پرمصرفتان را بازنگری می کردید.

وی ادامه داد: آیا در این سهمیه بندی بنزین فکر تابستان سوزان خوزستان را کرده اید؟ ای کاش لحظه ای فرصت معین می کردید و مناظره ها و صحبت های انتخاباتی خود و معاون اول را مرور می کردید.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: افزایش نرخ بنزین، توزیع یارانه ها و پول نفت را با طرح خنده و تمسخر می گرفتید، به یکباره چه شد؟.

کشت زر افزود: بدون شک افزایش 300 درصدی قیمت بنزین قشر آسیب پذیر را نشانه گرفته و اثرات اجتماعی آن بیش از پیش در بروز طلاق ها، فساد و ده ها بزه و معضل دیگر رخ می نماید.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: بجای دست در جیب مردم کردن، جلوی بذل و بخشش ها، بریز و بپاش ها، سفرهای غیرضروری خارجی و اشرافی گری برخی مدیران را می گرفتید.

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: گناه مردمی که در حسرت نان سر بر بالین می گذارند، چیست؟.

وی خطاب به رییس جمهور، ادامه داد: در صحبت هایشان در محافل مختلف از بهبود معیشت صحبت می کنید؛ کدام بهبود معیشت و برای چه کسانی؟ با چشمان تیزبینتان در کجای این مملکت از مردم نظرسنجی کردید که وضع و حالشان خوب است تا ما نیز برویم و ببینیم. نکند شما هم سر همان کوچه که گوجه ارزان می فروختند نظر سنجی کردید؟.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: جایگاه کارگران جز سکوت در برابر صعود فزاینده قیمت ها چیست؟ بوی تعفن فساد یک عده مفسد مشام مردم را پُر کرده است. مردمی که در پی نان شب و انواع داروهای سرطانی، جهیزیه، مسکن، اجازه و ده ها مشکل دیگری هستند، دیگر طاقتشان از این همه فساد، بی عداتی، بی توجهی، بی تدبیری سر رفته است.

کشت زر افزود: اگر رقم اختلاس و فسادهای چند سال اخیر را جمع بزنید، می بینید می توان چندین استان خوزستان و هر منطقه دیگر را آباد کرد. آیا اختلاسگران بی وجدان صدای خرد شدن استخوان های مردم را می شنوند؟.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: در این جنگ نابرابر مردم باید از دشمن ترکش بخورند یا از یک مشت اختلاس‌گر؟.

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مرگ بر مفسیدن و اختلاس گران که در لباس دوستی از مردم شریف، می برند، می خورند و می تازند.

وی ادامه داد: در گوشه ای از این مملکت عده ای از نبود امکانات اولیه زجر می کشند و عده ای برای نبود موارد مختلف زندگی شان به نابودی کشیده شده اما در جاهای دیگر که نیاز به توسعه نیست، میلیاردها تومان هزینه می شود زیرا ژن و طائفه خوب است.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: خوزستان و خوزستانی در پاییز بی مهری جان می دهد. مردمی که مستحق بهار هستند، در زمستان سرد بی عدالتی مانده اند و در آتش تبعیض تابستان می سوزند.

کشت زر افزود: خوزستان روایت اوج نداری در عین دارایی است. نفت برای خوزستان برکت و فرصت نیست بلکه مصیبت است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: میدان جدید نام آوران، فصل تلخ دیگری از داستان خوزستان است، داستانی که نامش برای خوزستان مانده و نامش برای دیگران. کاش نام این میدان را می گذاشتند نان آوران!.

نماینده مردم بهبهان در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش و پرورش، اظهار کرد: یک مهر دیگر هم با بی مهری در اثر عدم تحقق و اجرای رتبه بندی معلمان ، تبدیل وضعیت فرهنگیان حق التدریسی که قولش را داده بودید گذشت. آقای وزیر عده ای از فرهنگیان حوزه انتخابیه بهبهان آرزوی دریافت مطالبات خود را به دیار باقی برده اند؛ آیا این وضعیت شایسته فرهنگیان بی ادعا و صبور است لذا باید پاسخگوی این وضعیت باشید.

وی خطاب به نمایندگان، ادامه داد: شاهد باشید دیاری که بیش از 1100 شهید، صدها شهید، جانباز و ایثارگر تقدیم انقلاب کرد، شهری که زیر موشک های رژیم بعث شهید داد، امروز با بی مهری مواجه شده و جز مناطق جنگی محسوب نشده است!. شهری که هنوز درد و ترکش های جنگ را با خود دارد. شهری که پیشانی ایثار و شهادت خوزستان است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet