شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها
1398/08/28 12:50:16
سرویس صحن
دکتر لاریجانی در پاسخ به تذکر نماینده ورامین:

جلوگیری از افزایش قیمت ها در سطح سران قوا پیگیری می شود

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نقوی حسینی مبنی بر علت برگزاری نشست علنی در هفته آتی گفت: آقای پزشکیان نظر نمایندگان را جویا شده و براساس این رأی مقرر شد که هفته آینده مجلس نشست علنی داشته باشد. نمایندگان می توانستند با این موضوع مخالفت کنند.
جلوگیری از افزایش قیمت ها در سطح سران قوا پیگیری می شود رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به تذکر نقوی حسینی مبنی بر علت برگزاری نشست علنی در هفته آتی گفت: آقای پزشکیان نظر نمایندگان را جویا شده و براساس این رأی مقرر شد که هفته آینده مجلس نشست علنی داشته باشد. نمایندگان می توانستند با این موضوع مخالفت کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201810100109232541.jpg جلوگیری,از,افزایش,قیمت,ها,در,سطح,سران,قوا,پیگیری,می,شود Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدحسین نقوی حسینی در نشست علنی امروز (سه شنبه 28 آبان) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: همکاران و تمام نمایندگان خواستار برگزاری جلساتی برای نظارت بر بازار هستند. رهبر معظم انقلاب نیز تاکید کردند که تغییر نرخ بنزین تاثیری بر قیمت سایر کالاها و خدمات نداشته باشد.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی افزود: شورای هماهنگی سران قوا و مجلس شورای اسلامی باید نظارت کرده و تمهیدات لازم را برای جلوگیری از افزایش قیمت کالا و خدمات بیاندیشند.

وی تصریح کرد: براساس اخبار رسیده قیمت تمام کالاها و کرایه وسایل نقلیه در حال افزایش بوده و مردم در فشار هستند.

نقوی حسینی بیان کرد: نمایندگان باید میان مردم باشند زیرا حلقه ارتباط میان مردم و حاکمیت هستند، چرا هفته آینده صحن علنی تعطیل نشد تا نمایندگان میان مردم و در مساجد، گروه ها و اجتماعات حاضر شده و با مردم صحبت کنند؟

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ما مردم را رها کرده ایم و در مجلس نشسته ایم، ادامه داد: در بازار صدها اتفاق می افتد و راهپیمایی می شود، اما نمایندگان در مجلس حاضر می شوند و جابجایی تیر برق در وزارت نیرو یا وزارت اقتصاد را بررسی می کنند که اشتباه است، مردم نیازمند حضور نمایندگان میان خود هستند تا درباره مسائل و مشکلات با آنها صحبت شود.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این نماینده گفت: درباره موضوع افزایش قیمت کالاها مقرر شد کمیسیون اقتصادی جلساتی برگزار کند که روز گذشته نیز جلسه ای با این موضوع برگزار شد.

وی با بیان اینکه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس امروز جلسه ای با حضور وزرای اقتصادی به منظور بررسی وضعیت بازار برگزار می کند، افزود: شما فرمودید جلوگیری از افزایش قیمت ها در سطح سران قوا پیگیری شود که بنده این موضوع را دنبال خواهم کرد.

رئیس قوه مقننه کشور درباره برگزاری نشست علنی در هفته آینده توضیح داد: بنده گفته بودم از نمایندگان استمزاج شود، آقای پزشکیان نیز نظر نمایندگان را جویا شده و براساس این رأی مقرر شد که هفته آینده مجلس نشست علنی داشته باشد. نمایندگان می توانستند با این موضوع مخالفت کنند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet