هدر موبایل
1398/08/28 12:56:13
سرویس صحن
عباسی در اخطاری؛

افزایش قیمت بنزین نباید به سایر کالاها و خدمات تسری پیدا کند

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:افزایش قیمت بنزین نباید به سایر کالاها و خدمات تسری پیدا کند اما امروز شاهد بروز این مشکل هستیم که ناشی از نبود کنترل و نظارت بر بازار است.
افزایش قیمت بنزین نباید به سایر کالاها و خدمات تسری پیدا کند عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:افزایش قیمت بنزین نباید به سایر کالاها و خدمات تسری پیدا کند اما امروز شاهد بروز این مشکل هستیم که ناشی از نبود کنترل و نظارت بر بازار است. https://cdn.icana.ir/d/019/201906108316690794.jpg افزایش,قیمت,بنزین,نباید,به,سایر,کالاها,و,خدمات,تسری,پیدا,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اسدالله عباسی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 28 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی در اخطاری با استناد به بندهای 8، 9 و 12 اصل سوم قانون اساسی، گفت: روز یکشنبه بعد از استماع فرمایشات مقام معظم رهبری همه نمایندگان متفق القول تصمیم گرفتند که درجهت تحقق بیانات رهبری تلاش کنند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مواردی که باید در طی افزایش قیمت بنزین مورد توجه قرار می گرفت، تصریح کرد: ما به این موضوع تاکید کرده بودیم که افزایش قیمت بنزین نباید به سایر کالاها و خدمات تسری پیدا کند اما امروز شاهد بروز این مشکل هستیم که ناشی از نبود کنترل و نظارت بر بازار است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به هیات رئیسه تاکید کرد: هم اکنون باید دستوری که به کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس برای رفع ایراد در شیوه نامطلوب و شتاب زده این طرح داده شده است به سرعت در دستورکار قرار گیرد./

پایان پیام   

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet