هدر موبایل
1398/08/28 13:49:21
سرویس سیاسی
جاسمی:

ابراز همدردی مقامات آمریکایی با مردم ایران فریبکاری است

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات عده‌ای هرج‌ و مرج‌طلب و تخریب‌گر سنخیتی با منش مردم بصیر ایران ندارد.
ابراز همدردی مقامات آمریکایی با مردم ایران فریبکاری است عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: اقدامات عده‌ای هرج‌ و مرج‌طلب و تخریب‌گر سنخیتی با منش مردم بصیر ایران ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803100522718294.jpg ابراز,همدردی,مقامات,آمریکایی,با,مردم,ایران,فریبکاری,است Icana

سید قاسم جاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اظهارات فریبکارانه و مداخله‌جویانه مقامات آمریکا و کشورهای اروپایی درباره ناآرامی‌های اخیر در برخی شهرهای ایران گفت: اگر آمریکایی ها دلسوز مردم ایران بودند از برجام خارج نمی شدند و این همه فشار را بر اتحادیه اروپا وارد نمی کردند و اراده سیاسی را از اتحادیه اروپا نمی گرفتند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با اشاره به ابراز حمایت و همراهی وزیر امور خارجه آمریکا و مقامات چند کشور اروپایی با عده‌ای آشوبگر در برخی شهرهای ایران، افزود: اگر آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی دلسوز مردم ایران بودند این تحریم های ظالمانه را علیه مردم ایران ایجاد نمی کردند.

این نماینده مردم در مجلس دهم،با اشاره به تروریسم اقتصادی که آمریکا علیه کشور ما ایجاد کرده است، ادامه داد: آمریکایی ها سالها است که کشور ما تحت شدیدترین تحریم ها قرار داده اند و روباه های فریبکاری هستند که هیچ اعتمادی به آنها نیست و مردم ماهم به خوبی این فریبکاران را می شناسند.مردم عزتمند ایران به‌ خوبی می‌دانند که اظهارنظرهای ریاکارانه مقامات آمریکایی و اروپایی حاوی همدردی صادقانه و دلسوزانه‌ای نیست.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه فریبکاری آمریکا و پشتیبانی از اغتشاشگران اظهر من الشمس است، تاکید کرد: آمریکایی ها به ژاپن، هند چین و حتی روسیه فشار آوردند برای این که با جمهوری اسلامی ارتباط نداشته باشند.مردم و مسولین می دانند که این ها مورد اعتماد نیستند و نمی توانند کمکی هم به مردم ما داشته باشند.

عضوهیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر آمادگی دستگاه های امنیتی و انتظامی برای مقابله با اغتشاشگران و متجاوزین به اموال عمومی، تصریح کرد: اقدامات عده‌ای هرج‌ و مرج‌طلب و تخریب‌گر سنخیتی با منش مردم بصیر ایران ندارد، عده ای کنار مرزهای جغرافیایی جمهوری اسلامی نشسته اند و مترصد فرصت ها ، بهانه ها و ناآرامی در داخل کشور هستند تا ازاین آب گل آلود ماهی خود را صید کنند و خوشبختانه دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی عده ای از این اخلالگران معاندین را شناسایی  و دستگیر کرده است.

به گزارش خانه ملت؛ محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان شب گذشته در واکنش به اظهارات مقامات آمریکا و کشورهای اروپایی درباره ناآرامی‌های اخیرایران ،اعلام حمایت مقامات آمریکایی از " مردم ایران " را  دروغی شرم آور خواند و افزود: رژیمی که با اعمال تروریسم اقتصادی مانع رسیدن غذا و دارو به مردم عادی اعم از سالخوردگان و بیماران می شود هیچگاه نمی تواند ادعای وقیحانه حمایت از مردم ایران داشته باشد./

خبرنگار: سلماز ابراهیم زاده

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet