هدر موبایل
1398/08/29 11:42:18
سرویس سیاسی
محمودی شاه نشین با اشاره به اغتشاشات روزهای اخیر:

مردم با بصیرت راه خود را از تخریب‌گران اموال عمومی جدا کردند

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس اعتقاد دارد مردم با آگاهی و بصیرت راه خودشان را از تخریبگران اموال عمومی پس از افزایش نرخ بنزین جدا کردند زیرا مردم کشورمان هیچگاه حرمت شکنی نمی کنند.
مردم با بصیرت راه خود را از تخریب‌گران اموال عمومی جدا کردند عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس اعتقاد دارد مردم با آگاهی و بصیرت راه خودشان را از تخریبگران اموال عمومی پس از افزایش نرخ بنزین جدا کردند زیرا مردم کشورمان هیچگاه حرمت شکنی نمی کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201801103483977794.jpg مردم,با,بصیرت,راه,خود,را,از,تخریب‌گران,اموال,عمومی,جدا,کردند Icana

محمد محمودی شاه نشین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت درباره‌ مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: متاسفانه با اجرای این طرح برخی افراد اقدام به تخریب اموال بیت المال کردند که بیانگر سوءاستفاده از شرایط است.

نماینده مردم شهریار، شهرقدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتراض ابتدای مردم همراه با آرامش بود اما به یکباره برخی افراد در میان صف مردم قرار گرفتند که اهداف دیگری را دنبال می کردند، اظهار کرد: در واقع نوع حرکت این افراد مشخص بود که اقدام به تخریب و غارت اموال عمومی کردند.

وی ادامه داد: به عبارتی هیچگاه افراد معترض به موضوعی فروشگاه عمومی را تخریب نمی کنند و دیگران را تشویق به غارت نخواهند کرد؛ حتی در این بین افرادی که انتقاد به مسئله ای دارند دستگاه های خدمات رسان را دچار آسیب نمی کنند. و به مراکز دینی مانند مساجد و مصلی تعرض نمی کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه فیلم های موجود نشان می دهند برخی افراد با برنامه ریزی به عرصه پا گذاشته اند و از طیف مردم نیستند، تصریح کرد: خوشخبتانه مردم با آگاهی و بصیرت راه خودشان را از این افراد جدا کردند زیرا مردم کشورمان هیچگاه حرمت شکنی نمی کنند.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: البته خوشبختانه با ورود جدی نیروهای انتظامی و امنیتی مانند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آرامش مناسبی ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب روز یکشنبه در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet