هدر موبایل
1398/08/29 11:40:57
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

اغتشاش پس از افزایش نرخ بنزین، به معنای بازی در زمین دشمنان است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اغتشاشگران مزدوران کشورهای مختلف هستند که از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون تلاش کرده اند کشور را دچار آسیب کنند و در برابر نظام قرار بگیرند.
اغتشاش پس از افزایش نرخ بنزین، به معنای بازی در زمین دشمنان است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد اغتشاشگران مزدوران کشورهای مختلف هستند که از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون تلاش کرده اند کشور را دچار آسیب کنند و در برابر نظام قرار بگیرند. https://cdn.icana.ir/d/019/201606109588362300.jpg اغتشاش,پس,از,افزایش,نرخ,بنزین،,به,معنای,بازی,در,زمین,دشمنان,است Icana

مسعود گودرزی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت درباره‌ مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: در خصوص موضوع افزایش نرخ بنزین به صورت کلی در کشور تصمیم گرفته شده که البته نمایندگان مجلس و بدنه اجتماعی کشور به آن انتقاد دارند.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه متاسفانه پس از افزایش نرخ بنزین شاهد برخی ناملایمتی ها هستیم، اظهار کرد: در این راستا باید اذعان کرد انتقاد و ابراز نارضایتی با اغتشاش و تخریب اموار عمومی تفاوت های زیادی دارد.

وی با یاداوری اینکه رهبر انقلاب در سخنان چند روز گذشته تاکید کردند که برخی اشرار اقدام به تخریب اموال عمومی کرده اند و صف مردم از این افراد جداست، ادامه داد: در واقع این افراد در زمین دشمنان بازی می کنند زیرا آتش زدن پمپ بنزین و بانک مورد تایید هیچکدام از مردم نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: هم اکنون طرح افزایش قیمت بنزین در حال اجراست لذا با پیروی از رهنمودهای رهبر انقلاب باید از اجرای آن حمایت کنیم و در این بین کاستی ها و نواقص اجرای طرح را تصحیح کنیم تا رضایت عمومی حاصل شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه برخی مزدوران کشورهای مختلف از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی تاکنون تلاش کرده اند کشور را دچار آسیب کنند لذا مشاهده می شود وقتی بستر تنش را مناسب می بینند، در برابر نظام قرار می گیرند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب روز یکشنبه در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet