هدر موبایل
1398/08/28 14:57:25
سرویس سیاسی
آزادی خواه با اشاره به مسائل پیش‌آمده پس از گرانی بنزین:

نفوذی‌ها درصدد سوءاستفاده از نگرانی مردم بودند / تخریب اموال عمومی با اعتراض قانونی تناقض دارد

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: متاسفانه افراد نفوذی از نارضایتی و نگرانی مردم پس از اجرای طرح گرانی نرخ بنزین سوءاستفاده کردند و بر این اساس شاهد تخریب اموال عمومی بودیم.
نفوذی‌ها درصدد سوءاستفاده از نگرانی مردم بودند / تخریب اموال عمومی با اعتراض قانونی تناقض دارد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: متاسفانه افراد نفوذی از نارضایتی و نگرانی مردم پس از اجرای طرح گرانی نرخ بنزین سوءاستفاده کردند و بر این اساس شاهد تخریب اموال عمومی بودیم. https://cdn.icana.ir/d/019/201807102848174472.jpg نفوذی‌ها,درصدد,سوءاستفاده,از,نگرانی,مردم,بودند,/,تخریب,اموال,عمومی,با,اعتراض,قانونی,تناقض,دارد Icana

احد آزادی خواه  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت درباره‌ مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، گفت: متاسفانه افراد نفوذی از نارضایتی و نگرانی مردم سوءاستفاده کردند و براین اساس طی چند روز گذشته شاهد تخریب اموال عمومی هستیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی در این راستا، اظهار کرد: خوشخبتانه در کشورمان دموکراسی به طور واقعی اجرایی می شود از این رو مردم می توانند اعتراض خود را نسبت به مسائل مختلف در مراجع قانونی مطرح کنند.

وی ادامه داد: این مهم در حالیست که وقتی عده ای از سلاح گرم برای اعتراض استفاده می کنند، در واقع درصدد ایجاد تنش، نارآرامی و اغتشاش هستند که از رویه قانونی خارج می شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه مردم کشورمان با آگاهی و دانش اجازه ندادند که فریب خوردگان و افراد ضد انقلاب از شرایط و مسائل پیش‌آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت سوءاستفاده کنند، تصریح کرد: به عبارتی در روز نخست برخی از نقاط کشور با ناآرامی هایی مواجه شد که متاسفانه در پی آن برخی از اموال عمومی تخریب شد اما مردم با فاصله گرفتن از این افراد زمینه فروکش کردن تنش و اغتشاش را فراهم کردند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به نظر می رسد مسئولان نیز هم اکنون وظیفه سنگینی بر عهده دارند و باید با آگاهی بخشی نسبت به مزایای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت، جامعه را به سمت آرامش کامل سوق دهند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، رهبر معظم انقلاب روز یکشنبه در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند: سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet